امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۱۲ تیر ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۸۵۱
گزارشگر : ۸۵

اشتغال کمیته امداد،زمینه کاهش مهاجرت روستاییان به حاشیه شهرها

(پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۰۲

فرماندار مشهد گفت: اقدامات و فعالیت های کمیته امداد در بخش اشتغالزایی توانسته زمینه ای برای کاهش مهاجرت روستاییان به حاشیه شهرها را فراهم کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمحمدرضا هاشمی در مراسمدر مراسم اهدای 175 سری جهیزیه  به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد مشهد گفت: کمیته امداد مولود انقلاب اسلامی است و توانسته برای خیلی از کشورها در حوزه کمک کردن الگو باشد.
وی با اشاره به رویکرد اشتغالزایی در کمیته امداد ادامه داد: ایجاد اشتغال در این نهاد همراه با موفقیت و واقعیت بوده است همچنین این نهاد در بخش جلوگیری از مهاجرت روستاییان به حاشیه شهرها موفق عمل کرده است و توانسته تا بخش زیادی از این امر جلوگیری کند.
وی از اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، دینی، زیارتی توسط کمیته امداد گفت و افزود: خوشبختانه در بین مسئولان رده های مختلف استانی و کشوری شاهد حضور افرادی هستیم که روزگاری مددجوی این نهاد بوده اند.
وی از شیوع ویروس کرونا در مشهد گفت و اظهار کرد: در این ایام نیز کمیته امداد با توزیع یک میلیون و 300 هزار پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان و توزیع 60 هزار بسته معیشتی فعالیت خوبی داشته است.
وی رمز زندگی موفق را در تفاهم دانست و یادآور شد: حاکم بودن معنویت در زندگی، همدلی وتوکل به خدا می تواند مثمرثمر واقع شود.
شایسته ذکر است: این مراسم که با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله های اجتماعی انجام گرفت از 11 مادر موفق در عرصه تربیت فرزندان موفق در بخش های مختلف تحصیلی، اشتغال، قرآنی و فرهنگی تقدیر شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید