امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۹
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۵۸۴۱
گزارشگر : ۸۷
هم‌زمان با دهه کرامت ؛

مرکز نیکوکاری شهید حاج قاسم سلیمانی در زنجان افتتاح شد.

(چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۵۹

مرکز نیکوکاری بانام سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی به همت انجمن حمایت از بیماران متابولیک اوقاف استان زنجان با حضور مدیرکل کمیته امداد استان و مسئولین اوقاف هم‌زمان با دهه کرامت افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، در افتتاح این مرکز با تبریک  دهه کرامت  گفت : توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه، تلاش برای  برطرف کردن فقر و محرومیت، مردمی شدن حمایت‌ها، دقت در شناسایی نیازمندان واقعی و کمک برای برطرف کردن مشکلات آنان از اهداف مهم راه‌اندازی مراکز نیکوکاری است.

وی هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری را ترویج و توسعه فرهنگ انفاق ،احسان  نیکوکاری ،سبقت در خیرات وهم افزایی در اقدامات نیکوکارانه عنوان کردوگفت: بهره‌گیری از حضور ،تخصص و مهارت  خیران ، تشکیل شبکه‌های محلی،صنفی و تخصصی، ایجاد ارتباط مناسب و منطقی بین نیازهای نیازمندان و توانمندی مردم از اهداف دیگر ایجاد مراکز نیکوکاری است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه 98مرکز نیکوکاری در استان فعالیت می‌کنند گفت: در سال گذشته خیران   بیش از 22میلیارد تومان  در قالب مراکز نیکوکاری به نیازمندان کمک کرده‌اند و در سه‌ماهه نخست امسال نیز 12میلیارد400میلیون تومان از طریق این مراکز به نیازمندان مساعدت شده است.

صفری  با تأکید بر اینکه مأموریت اصلی کمیته امداد توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات در بین خانواده‌های تحت حمایت هست، افزود: در سال گذشته کمیته امداد استان زنجان در حوزه کارآفرینی واشتغالزایی  بیش از 87میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید