امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۵۸۳۵
گزارشگر : ۱۰۰
موسی نژاد در جمع امدادگران شهرستان ایوان گفت:

افزایش 98 درصدی کمکهای مردم نوع دوست ایلام در رمضان امسال به نیازمندان

(چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۰

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از افزایش 98 درصدی کمکهای مردم نوع دوست این استان به نیازمندان در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در سفر به شهرستان ایوان و در نشست تخصصی با امدادگران این شهرستان بیان کرد: حدود ۶۰ درصد کمکهای جمع آوری شده رمضان امسال در قالب سبد کالا بوده که از نظر ارزش خدمت و هدایت کمکها به خانواده ها از اهمیت بالاتری برخوردار است.
وی ادامه داد: خوشبختانه همکاران امدادگر،علاوه بر مشارکت در برنامه ها ، از امکانات شخصی نیز در این راستا استفاده کردند که لازم می دانم از همه این عزیزان قدردانی نمایم.
وی در ادامه گفت: مقام معظم رهبری در تایید اساسنامه کمیته امداد، این دستگاه را  یک نهاد مقدس معرفی کرده و لذا باید با انجام امور امدادی تقدس امداد را به منصه ظهور برسانیم چرا که ما در سازمانی فعالیت میکنم که زیر نظر مقام معظم رهبری است و وابسته به هیچ جریان سیاسی نیست و اولین انتظار از همکاران شناخت جایگاه امداد است .
مدیرکل امداد استان ایلام با بیان اینکه از جمله کارهای امداد ترویج سنتهای حسنه اسلامی است گفت: به این خاطر باید جایگاه خودمان را بدانیم و اگر ندانیم قطعا  به بیراهه رفته ایم.
موسی نژاد با اشاره به اینکه برنامه های ما بر اساس بودجه سالانه ما مشخص می شود گفت: از اهداف مهم امداد در سال ۹۹ که باید مورد توجه همه ما باشد، محورهای هفت گانه ابلاغی از طرف رئیس محترم کمیته امداد است.ضمن اینکه از اولویتهای رئیس اداره پیگیری تحقق محورهای هفت گانه است.
وی تصریح کرد: از کلیدی ترین مباحث امسال، موضوع بودجه سال ۹۹ است که بر مبنای منابع مردمی طراحی شده است لذا همه ما باید با اعتماد سازی به تحقق برنامه ها و افزایش مشآرکت های مردمی کمک کنیم.
وی به برنامه های مهم این نهاد در سال جاری اشاره کرد و گفت: دو برنامه و کار مهم و جهت گیری امداد در سال ۹۹ ، ایجاد اشتغال و توسعه مشارکتها ی مردمی است. 
موسی نژاد با تأکید بر اینکه اصلی ترین فراز از فرامین مقام معظم رهبری، توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده ها است گفت: با توجه به آمار جامعه مورد حمایت امداد، باید در تولید کالا و خدمت و درآمد سرانه استان نقش داشته باشیم .
وی در پایان گفت: تکریم نیازمندان و مراجعین از همه چیز برای ما مهمتر است و باید سر لوحه کار همکاران باشد چرا که ما حق نداریم در قبال مساعدت و خدمتی  که به خانواده ها و ایتام ارائه میدهیم بر آنها منت بگذاریم. 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید