امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۵۸۳۳
گزارشگر : ۱۰۰

کاهش آمار مددجویان فاقد مسکن در استان ایلام به 611 خانوار

(چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۵

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: از بین جمعیت چند هزار خانواری مددجویان مورد حمایت این نهاد تنها 611 خانواده فاقد مسکن مناسب هستند و مابقی طی سالهای کذشته صاحب مسکن شده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در سفر به شهرستان ایوان و در آیین واگذاری یک واحد مسکونی به یکی از خانواده های مددجوی این شهرستان که به مناسبت دهه کرامت، ولادت حضرت امام رضا علیه السلام و سالروز آزادسازی مهران گفت: از تعداد ۶۱۱ خانواده مددجویی که در این استان فاقد مسکن هستند تعداد ۱۴۷ خانوار در روستاها سکونت دارند.
وی افزود: مشکل اصلی برای صاحب خانه شدن این خانواده ها نداشتن زمین بوده و چنانچه زمین مناسب در اختیار کمیته امداد قرار گیرد می توانیم این خانواده ها را هم صاحب مسکن کنیم.
 موسی نژاد تصریح کرد: امیدواریم با کمک و مشارکت دستگاههای اجرایی، بنیاد مسکن و خیرین مشکل زمین این خانواده ها هم برطرف شده تا بتوانیم در فاز اول  تا پایان سال ۹۹  مشکل همه خانواده های روستایی فاقد مسکن را با مشارکت کمیته امداد، سپاه و خیرین برطرف نماییم.
وی در پایان گفت: برای ساخت این واحد مسکونی که با مشارکت کمیته امداد ایوان، شهرداری، بهزیستی و سپاه پاسدارن صورت گرفته بالغ بر یک میلیارد ریال هزینه شده است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید