امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۸۳۲
گزارشگر : ۸۵

اعزام بیش از 18 هزار مددجو به اردوهای زیارتی در سال 98

(چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹) ۱۵:۲۳

معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در سال گذشته 18 هزار و 130 مددجوی به اردو و برنامه های فرهنگی به اماکن زیارتی و عتبات عالیات اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد افشارنیا دهه کرامت را تبریک گفت و افزود: از این تعداد ۳ هزار و ۸۶۲ نفر به عتبات عالیات، ۲ هزار و ۷۱۰ نفر به قم و ۱۱ هزار و ۵۵۸ نفر به مشهد مقدس اعزام و از برنامه های فرهنگی، مذهبی و سیاحتی نیز بهره مند شدند.
وی برنامه های تدارک دیده شده برای زائران حرم امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) را زیارت و بهره مندی از مراسم های مذهبی نظیر ادعیه خوانی، سخنرانی و مناجات دانست و اظهار کرد: با اعزام افراد به اماکن زیارتی دنبال ایجاد آرامش، انس و الفت، تحکیم بنیان خانواده، گسترش تعمیق مهارتهای فردی و اجتماعی، عزت نفس و ارتقاء بینش اسلامی، ترویج فرهنگ کار و تلاش بودیم.
افشارنیا با اشاره به برنامه ریزی کمیته امداد برای اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی، ادامه داد: در صورت رفع ویروس کووید 19، بنا داریم تا با مشارکت خیران و نیکوکاران، زمینه اعزام خانواده‌های بیشتری را به اماکن زیارتی فراهم کنیم.
معاون امور کمیته امداد خراسان رضوی یادآور شد: بدلیل شیوع بیماری کرونا فعلا برنامه های فرهنگی به صورت مجازی و غیر حضوری ارائه می شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید