امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۸
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۵۸۲۵
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

در سطح استان بیش از دو هزار و 200 خانوار تحت حمایت مستأجر هستند

(چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۵۸

نشست هم اندیشی مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان در خصوص امدادرسانی بهتر به محرومان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه ساخت مسکن یکی از اساسی‌ترین نیاز‌های نیازمندان است، گفت: مسکن گران‌ترین خدمت کمیته هم به حساب می‌آید و بیش از دوهزار و 200 خانوار مستأجر تحت حمایت وجود دارد.

وی افزود: در بخش کمک هزینه پرداخت اجاره مسکن و ساخت مسکن مددجویی به ویژه خانواده های ایتام کمیته امداد نیازمند مشارکت و همکاری خیران و سایر بخش‌ها است.

وی ضمن تشکر ازاقدامات سپاه در کمک به اقشار نیازمند و رفع محرومیت از جامعه اظهار کرد: کمیته امداد و سپاه امروز خط مقدم میدان مقابله با دشمنان هستند.

وی از افزایش مشارکت مردمی کمیته امداد استان خبر داد و گفت: حمایت مردم از فرزندان ایتام و محسنین ومشارکت در طرح‌های کمیته امداد نشانگر مقبولیت عمومی این نهاد مردمی است.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه با اشاره به اینکه ماهیانه در سطح استان 10 میلیاردو 500 میلیون تومان مستمری توسط کمیته امداد به حساب خانوارهای نیازمند واریز می شود تأکید کرد: پرداخت مستمری تنها برای اقشار خاصی که سالمند هستند و یا بیماران و افرادی که توانایی کار ندارند ادامه دار است ؛ اساس کار کمیته امداد پرداخت مستمری نیست بلکه اولویت این نهاد توانمندی مددجویان تحت حمایت است.

سردار محسن کریمی ، فرمانده سپاه روح الله استان نیز در این دیدار با بیان اینکه حفظ ارزشها نیازمند همدلی ملت و همه مسئولان است، گفت: ملت ایران سختی‌های زیادی کشید و بهای سنگینی را برای انقلاب و اسلام پرداخته و امروز وظیفه همه مسئولان حفظ و حراست از آن و تلاش برای رفع محرومیت است.

وی در پایان با اشاره به تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و سپاه افزود: همکاری کمیته امداد و سپاه در کمک به نیازمندان و رفع محرومیت مؤثر است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید