امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۹ / ۰۷:۴۵
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۵۸۲۳
گزارشگر : ۹۷
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد:

آرزوی یتیمان یزدی در طرح "ضریح آرزوها" برآورده شد

(چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹) ۰۷:۴۵

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: هم‌زمان با دهه کرامت آرزوی تعدادی از یتیمان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان یزد با اجرای طرح "ضریح آرزوها" برآورده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه این طرح به همت اداره اوقاف شهرستان یزد و آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد (ع) یزد برگزار شد، گفت: در این طرح تعدادی از یتیمان تحت حمایت کمیته امداد آرزوی خود را در برگه‌هایی نوشته و در ضریح امامزاده سید جعفر محمد (ع) یزد انداخته تا نسبت به برآورده شدن آن اقدام شود.

وی ادامه داد: جمعی از خیران طی برنامه‌ای خاص و در یک روز مشخص هرکدام نسبت به باز کردن یک پاکت دست‌نوشته ایتام اقدام و آرزوی آن‌ها را برآورده و در هفته کرامت دلشان را شاد کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: هدایای اهداشده به یتیمان شامل ماشین لباسشویی، اجاق‌گاز، دوچرخه، اسباب‌بازی، عروسک هوشمند، گوشی موبایل، کفش اسکیت، انگشتر طلا، نوشت‌افزار بود.

وی گفت: همچنین آرزوی تعدادی از ایتام مربوط به هزینه درمانی و مسکن بود که مقرر شد با مشارکت خیران از طریق آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد (ع) این موضوع نیز پیگیری شود.

بیش از ۴۰۰۰ نفر از ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم از حمایت حامیان خیر در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین استفاده می‌کنند، نیکوکاران یزدی سال گذشته ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به آنان کمک کردند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید