امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۵۸۲۱
گزارشگر : ۷۸

دیدار مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با عوامل روزنامه خراسان/ همت رسانه های استان دررفع محرومیت زدایی قابل تقدیر است

(سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹) ۱۶:۴۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با عوامل روزنامه خراسان دیدار و در این نشست از تمامی رسانه های استان به عنوان بازویی توانمند و یاری رسان به محرومین نام برد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد ضمن تقدیر از خدمات خوب و شایسته روزنامه خراسان شمالی در نحوه بیان خدمات و عملکرد این نهاد در راستای محرومیت زدایی؛ از اقدامات این رسانه در همسو سازی افکار عمومی و جلب مشارکت های مردمی قدردانی کرد.

 وی روزنامه خراسان شمالی را بستری مناسب در انعکاس مشکلات و درد های جامعه دانست و از همکاری عوامل این رسانه به عنوان قوت قلبی در پشیبرد اهداف کمیته امداد نام برد

 وی درادامه به بیان گزارشی از عملکرد و فعالیت های این نهاد  در سال گذشته پرداخت و خاطر نشان کرد: هم اکنون 20 درصد خانوارهای این استان تحت حمایت های مادی و معنوی این نهاد قرار دارند که این رقم بیش از 52 هزار و 198 خانوار را شامل می شود.

الهی راد در بخش دیگری از سخنانش ازهمکاری و مشارکت مردم با کمیته امداد قدردانی کرد و  گفت:  به همت مردم نوعدوست سال گذشته 76 میلیارد تومان در سرفصل های مختلف اعم از صدقات،زکات،اکرام ایتام جمع آوری شد که تمامی این منابع به سمت نیازهای اساسی محرومین هدایت و صرف شده است.
 
 
 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید