امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۳
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۵۸۱۷
گزارشگر : ۹۶

ارائه 150 جهیزیه به نیازمندان توسط مراکز نیکوکاری در همدان

(سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۵۳

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: 150 مورد جهیزیه در سال گذشته و 15 مورد در 3 ماهه اول امسال توسط مراکز نیکوکاری استان همدان به نیازمندان ارائه‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، غلامرضا صیاد زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با اشاره به این مطلب که مراکز نیکوکاری باهدف جریان سازی و گفتمان سازی در حوزه انفاق، احسان و نیکوکاری، بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های مردمی در حوزه رسیدگی به نیازمندان و بسترسازی برای پیوند بین اغنیاء و نیازمندان ایجاد می‌شود، گفت: در سال گذشته 150 سری جهیزیه با هزینه 900 میلیون تومان توسط مراکز نیکوکاری به نیازمندان اهداشده است.

صیاد زاده بابیان اینکه راهبرد اصلی کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی پای‌کار آوردن مردم به صحنه کارگزاری در حوزه رسیدگی به نیازمندان با رویکرد توانمندسازی و تأمین استقلال اقتصادی و معیشتی جامعه هدف این نهاد است، ادامه داد: در 3 ماهه امسال نیز مراکز نیکوکاری 15 سری جهیزیه به مددجویان ارائه‌ کرده‌اند.

وی گفت: از ابتدای سال جاری مراکز نیکوکاری با جمع‌آوری پنج میلیارد تومان، در زمینه‌های معیشتی، بهداشتی، درمانی و جهیزیه به نیازمندان و مددجویان کمک کرده‌اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری در دو بعد عمومی و تخصصی به‌منظور ارائه خدمات مؤثر در حوزه فقرزدایی و توانمندسازی به نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر فعالیت دارند، از فعالیت 70 مرکز نیکوکاری در سطح استان خبر داد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید