امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۵۸۱۲
گزارشگر : ۸۰
در بازدید از طرح اشتغال انرژی خورشیدی عنوان شد؛

طرح های اشتغال کمیته امداد خدمت به مددجو ، تولید و اقتصاد کشور است

(سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۱۱

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: نصب پنل های تولید برق از انرژی خورشیدی که از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین اجرا شده در مرحله اول برای توانمندسازی مددجویان بوده است ولی گام موثری در افزایش توان تولید انرژی برق کشور است که باید حمایت شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ عیسی قبادی در بازدید از دو طرح اشتغال زایی کمیته امداد استان قزوین که در زمینه تولید برق از انرژی خورشید اجرایی شده، بیان کرد: اقدام کمیته امداد امام (ره) در ایجاد فرصت های شغلی برای خانواده های تحت حمایت بسیار ارزشمند است چراکه ضمن ایجاد بستر مناسب برای تأمین معیشت نیازمندان، به تولید و اقتصاد کشور نیز کمک می کند.

وی ادامه داد: نصب پنل های تولید برق از انرژی خورشیدی که از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین اجرا شده در مرحله اول برای توانمندسازی مددجویان بوده است ولی گام موثری در افزایش توان تولید انرژی برق کشور است که باید حمایت شود.

معاون اقتصادی استاندار قزوین در پی گفتگو با مجریان این طرح ها عنوان کرد: این رویکرد کمیته امداد امام (ره) را باید ستود چراکه چنین گامی در اشتغال زایی برای مددجویان امری موثر و مفید است که ضمن پایداری اشتغال ایجاد شده در امر تولید ملی کشور نیز تأثیرگذار است.

وی تصریح کرد: اشتغال زایی این چنینی به واقع یک رویکرد صحیح و پسندیده است چراکه یکی از ویژگی های مثبت این طرح های اشتغال زایی این است که اقساط تسهیلات خرید و نصب این پنل ها از محل فروش برق به شرکت توزیع برق تأمین می شود در نتیجه مددجو دغدغه چندانی برای پرداخت اقساط نیز ندارد.

قبادی خاطرنشان کرد: استانداری قزوین آمادگی دارد از ظرفیت های مختلف برای توسعه طرح های اشتغال زایی کمیته امداد که موفقیتش در سطح بالایی است، استفاده کند.

در ادامه امام جمعه اقبالیه گفت: هر احسان و نیکوکاری در ظاهر ممکن است به نفع شخص احسان گیرنده باشد ولی در واقع به خودش احسان کرده است از این رو باید فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه تقویت شود.

حجت الاسلام سید مرتضی فاطمیان افزود: هر کسی در حد و توان خودش برای احسان و نیکوکاری اقدام کند و منتظر فرصت خاصی نباشد چراکه دنیا زودگذر و فرصت ها کم است.

وی تصریح کرد: انسان نیکوکار به انسانی می گویند که به فرصت های پیش آمده به عنوان فرصت طلایی نگاه می کند و برای ساخت زندگی اصلی و حقیقی خود گام برمی دارد.

امام جمعه اقبالیه یادآورشد: تولید برق از انرژی خورشیدی طرح مناسبی برای اشتغال زایی است که دستگاه های مختلف با حمایت و کمک به توسعه این طرح برای خود حسنه و نیکی را به ارمغان می آورند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید