امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۵۸۱۱
گزارشگر : ۸۰
رئیس شورای اسلامی روستای مهدی آباد:

خدمات کمیته امداد مشکلات را از این منطقه دور کرده است

(سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۰۶

رئیس شورای اسلامی روستای مهدی آباد گفت: خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) در مهدی آباد موجب شده تا در این منطقه ، مشکل حادی به لحاظ نیازمندی اقتصادی نداشته باشیم از این رو آماده همکاری با این نهاد برای اشتغال زایی مددجویان هستیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حسین فلاح در جریان بازدید معاون اقتصادی استاندار قزوین از طرح های اشتغال زایی کمیته امداد استان قزوین که با محوریت تولید برق از انرژی خورشیدی اجرایی شده، بیان کرد: با این قدامات کمیته امداد امام خمینی (ره) در مهدی آباد مشکل حادی به لحاظ فقر و نیازمندی نداریم و حتی شاهد خدمات ارزشمند دیگری هم هستیم.

وی ادامه داد: خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) در مهدی آباد موجب شده تا در این منطقه ، مشکل حادی به لحاظ نیازمندی اقتصادی نداشته باشیم از این رو آماده همکاری با این نهاد برای اشتغال زایی مددجویان هستیم.

رئیس شورای اسلامی روستای مهدی آباد اضافه کرد: یکی از اقدامات ماندگاری که در مهدی آباد بزرگ انجام شده احداث سالن چند منظوره است که در رفع نیازهای این منطقه تأثیر بسیار مهمی داشته که بخشی از هزینه احداث این سالن از محل زکات بوده است.

وی افزود: آمادگی داریم تا برای خدمت به محرومان در کنار کمیته امداد همکاری های خود را افزایش دهیم چراکه آنچه تاکنون در مهدی آباد از کمیته امداد امام (ره) برجای مانده است، خدمت صادقانه بوده است.

فلاح تصریح کرد: مهدی آباد دارای هزار و 800 نفر سکنه ثابت است که در تغییرات فصلی تا دو هزار و 500 نفر نیز افزایش جمعیت داریم.

در ادامه رئیس اداره اقبالیه کمیته امداد اظهارکرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) موضوع اشتغال را با جدیت در برنامه کاری خود دارد تا بتواند استقلال معیشتی را برای نیازمندان رقم بزند.

محمد یوسفی خاطرنشان کرد: طرح تولید برق با انرژی خورشیدی یکی از برنامه های اشتغال زایی است که در مناطق مستعد به لحاظ بالا بودن نور خورشید اجرا می شود تا بتوانیم درآمد را برای خانواده نیازمند فراهم کنیم و او از کمک دیگران بی نیاز شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر این طرح، تولید برق پنج کیلوواتی را در پی دارد که مورد رضایت مجری طرح است .

رئیس اداره اقبالیه کمیته امداد یادآورشد: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با تنفس یک ساله در پرداخت اقساط، تضمین خرید برق تولید شده به واسطه قرارداد با شرکت توزیع نیروی برق، پاک بودن فضای اشتغال، کمک به تأمین برق مورد نیاز کشور و برخی موارد دیگر از مزایای این مدل اشتغال زایی است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید