امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۶
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۵۸۰۴
گزارشگر : ۹۸
در سه ماهه نخست سال جاری انجام شد

تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین البرز به بیش از ۳۹ هزار نفر رسید

(سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۰۶

در سه ماهه نخست امسال بیش از ۲ هزار حامی فرزندان مددجویان کمیته امداد امام (ره) استان البرز را تحت حمایت خود قرار دادند.

 
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به توجه و استقبال مردم نیکوکار به طرح اکرام ایتام و محسنین گفت: در سه ماهه نخست سال جاری با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی مومنانه، بیش از ۲ هزار نفر از نیکوکاران استان البرز نسبت به ثبت نام در طرح اکرام و محسنین اقدام نمودند.
محمدی فرد با بیان اینکه سازوکار واریز مستقیم وجه به حساب فرزندان معنوی از طریق شماره کارت اختصاصی فراهم شده است افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه معادل ۵۸ میلیارد ریال از سمت حامیان به حساب فرزندان مددجویان کمیته امداد امام (ره) استان البرز در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین واریز شده است.
وی افزود: در حال حاضر ۱۳۵۵ فرزند طرح اکرام ایتام و ۲۸۳۰ فرزند طرح محسنین تحت پوشش کمیته امداد البرز می باشند که توسط بیش از ۳۹ هزارحامی حمایت می شوند.
مدیرکل کمیته امداد البرز با دعوت از خیرین استان جهت کمک به فرزندان تحت حمایت طرح ایتام و محسنین یادآور شد: به همت نیکوکاران و هم‌افزایی کمیته امداد امام (ره) استان البرز در سال گذشته تمام ایتام استان صاحب خانه شدند و امید است با ادامه این راه و کمک خیرین و مراکز نیکوکاری نسبت به تهیه مسکن جهت خانواده‌های محسنین و ایتامی که در سال جاری تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) قرار گرفته اند اقدام نماییم.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید