امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۵۸۰۲
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی :

خدمات کمیته امداد برای مددجویان مستعد توانمندی زماندار است

(سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۶

نشست هم اندیشی مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با رؤسای هیات عامل مراکز نیکوکاری شهرستان اراک در سالن آیت الله اراکی این نهاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه ولایت پذیری و حرکت در محور ولایت هر توطئه ای را از سمت دشمنان خنثی می کند، گفت: خدمت گزاری ولی نعمتان افتخاری برای کمیته امداد است که بدون کمک‌های مردمی امکان پذیر نیست.

وی ضمن تشکر از خدمات مراکز نیکوکاری اظهار کرد: کمیته امداد مانند یک اورژانس اجتماعی است و خدمات آن برای مددجویان مستعد توانمندی زماندار است.

وی ضمن تشکر از عملکرد مراکز نیکوکاری اضافه کرد: در شهرستان اراک 49 مرکز نیکوکاری فعالیت می کنند و کمک ‌های مردم به این مراکز در رزمایش کمک مومنانه شایسته تقدیر است.

وی با تأکید بر حمایت و توجه به ایتام افزود: توجه به نیازمندان به ویژه ایتام و رسیدگی به آنها از اولویت برنامه‌های کاری باشد.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه بیان کرد: توانمندی خانواده‌ها با ایجاد اشتغال برای افراد واجد شرایط و ساخت و تهیه مسکن مناسب با اولویت خانواده‌های ایتام از مهم ترین برنامه‌های امداد است که نیاز است مراکز نیکوکاری به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی در پایان با اشاره به اینکه مددجویان واجد شرایط می توانند با هماهنگی حوزه اشتغال ازآموزش های مهارتی بهره مند شده و تسهیلات قرض الحسنه تا سقف 50 میلیون تومان دریافت کنند، افزود:افراد نیازمند که تحت حمایت نیستند، دارای مدرک مهارتی بوده و فاقد شغل هستند می توانند با معرفی مراکز نیکوکاری وام ‌های کارگشایی بدون کارمزد دریافت کنند.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید