امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۸
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۵۸۰۰
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی:

دشمنی معاندان با کمیته امداد و سپاه نشان از اهمیت عملکرد این دو نهاد انقلابی دارد

(سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۴۸

تفاهم نامه همکاری فی مابین کمیته امداد و سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه کمیته امداد و سپاه پاسداران هر دو مولود انقلاب هستند ، گفت: دشمنی معاندان با کمیته امداد و سپاه نشان از اهمیت عملکرد این دو نهاد انقلابی داردوهم افزایی این دو لبیکی دوباره به فرمان مقام معظم رهبری و دستگیری بیشتر از نیازمندان است.

وی با اشاره به تفاهم نامه همکاری بین دو دستگاه اظهار کرد: استفاده از ظرفیت‌های دو نهاد انقلابی به منظور رفع نیازهای مسکن ، معیشتی و درمان از موضوعات این تفاهم نامه همکاری است.

وی تصریح کرد: همکاری در پرداخت 100سری جهیزیه ، ساخت 100 واحد مسکونی، شناسایی و معرفی سه هزار خانوار از مددجویان به منظور توزیع بسته‌های غذایی ، تهیه و توزیع 100 سری جهیزیه، تهیه مصالح ساختمانی به منظور تعمیر واحد‌های مسکونی نیازمندان ، تعمیر و بهسازی فضای خودکفایی در سطح استان ، پرداخت هزار مورد تسهیلات قرض الحسنه از جمله تعهدات انجام شده کمیته امداد در این تفاهم نامه همکاری بوده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت‌های دو نهاد انقلابی به منظور رفع نیازهای مسکن ، معیشتی و درمان از موضوعات این تفاهم نامه همکاری است،افزود: شرکت جوانان و نوجوانان تحت حمایت در اردوهای جهادی و تشکیل دبیر خانه جهادی و ارائه خدمات مشاوره توسط گروه‌های جهادی از برنامه های است که با همکاری دو دستگاه انجام خواهد شد.

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان با بیان اینکه اولویت در این تفاهم نامه ارائه خدمات مشترک به مددجویان در مناطق محروم است ، گفت: کوشش در جهت بهبود شاخص عدالت اجتماعی ، هم افزایی و بهره گیری از ظرفیت‌های گروه‌های جهادی و ارتقای سطح زندگی مددجویان و گسترش فعالیت‌های علمی‌‌ و تحقیقاتی عوامل فقر و محدودیت از مهم ترین اهداف مشترک کمیته امداد و سپاه است.

شایسته ذکر است در ادامه جلسه هم اندیشی و تخصصی پرسش و پاسخ با حضور حوزه های دو دستگاه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید