امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۹ / ۰۷:۰۶
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۵۷۹۰
گزارشگر : ۱۰۵
مدیر کل کمیته امداد مازندران؛

همه باید برای توانمند سازی مددجویان همت کنیم

(سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹) ۰۷:۰۶

مدیر کل کمیته امداد مازندران در دیدار با امام جمعه بابلسر گفت: با برنامه ریزی صحیح باید در خدمت محرومان باشیم و برای رفع محرومیت و توانمند سازی شان همه باید همت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه، مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: کمیته امداد در بخش های فرهنگی، مسکن، درمان، معیشت و.. مددجویان خدمات ارائه می دهد و این اقدام با حمایت ائمه جمعه و جماعات، فرمانداران و سایر مسئولین انجام می شود.


وی با بیان اینکه در بازتوانی مددجویان نیز باید با برنامه‌ریزی پیش رویم ، افزود:برای توانمندسازی محرومین در قالب جهاد فرهنگی، جهاد مهارت و جهاد نیکوکاری اقدام می کنیم.

️ مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: کمیته امداد نقش مهمی در پرداخت وام اشتغال دارد و این نهاد با ترویج فرهنگ کار و تلاش ،روحیه امید و خودباوری در مددجویان زنده می کند.

وی بیان داشت: کمیته امداد استان برای جوانان تحت حمایت برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته تا از ظرفیت آنها استفاده شود و تلاش می‌کنیم تا جوانان جهادی بسازیم و با کمک آنها گروه‌های جهادی در بخش‌های مختلف داشته باشیم.


حجت الاسلام عالیشاه به حوزه گردی برای دانش‌آموزان تحت حمایت اشاره کرد و گفت: این نهاد با توجه به خدماتی که ارائه می دهد ،نقش مهمی در هدایت تحصیلی دانش‌آموزان تحت حمایت به سمت حوزه دارد و می‌تواند بسیار اثرگذار باشد.


حجت الاسلام قلیپور ، امامجمعه بابلسر هم در این دیدار گفت: خدمات این نهاد به نیازمندان و محرومان قابل تقدیر است و کارکنان این نهاد با خدمت رسانی اقدامات پسندیده ای انجام می‌دهند.


وی افزود: همه ما در مقابل محرومان مسئول هستیم و باید در راستای رفع مشکلات آنها و ایجاد توانمندسازی شان بکوشیم.


حجت الاسلام قلیپور با بیان اینکه کمیته امداد توانمندسازی مددجویان در همه بخش سرلوحه کار خود قرار داده است ، به جلب مشارکت‌های مردمی اشاره کرد و گفت: این مقوله با اعتماد عمومی و شفاف‌سازی میسّر است و باید در این مقوله به طور جدی وارد شد.


وی با اشاره به ترویج فرهنگ احسان، انفاق و نیکوکاری گفت: باید برنامه‌ریزی‌های درستی برای ترویج و نهادینه سازی آن داشت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید