امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۹ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۵۷۸۷
گزارشگر : ۸۰
طی سال 99 صورت می گیرد؛

ایجاد یک چهارم برنامه اشتغال استان قزوین توسط کمیته امداد امام (ره)

(دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۴۱

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در کارگروه اشتغال استان قزوین، طی سال 99، سهم اشتغال زایی کمیته امداد امام خمینی (ره) معادل یک چهارم برنامه پیش بینی شده برای ایجاد اشتغال در استان است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ سید مرتضی دهقانی محمدآبادی در نخستین نشست هسته تخصصی محرومیت زدایی و توانمندسازی استان قزوین در سال 99 که در سالن جلسات کمیته امداد امام (ره) برگزار شد، بیان داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) رویکرد خدمت رسانی به محرومان را با محوریت توانمندسازی پیگیری می کند.

وی ادامه داد: توانمندسازی به این دلیل مهم است که بر عزت مددجو و ارتقای اجتماعی و اقتصادی نیازمند به صورت توأمان توجه دارد تا بتواند استقلال معیشتی برای زندگی خود رقم بزند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: سیاست توانمندسازی یعنی به جای اینکه ماهی به دست کسی بدهیم ماهیگیری را به او بیاموزیم تا بتواند خود با استفاده از توانایی هایش برای ارتقای زندگی خویش تلاش کند.

وی افزود: با توجه به اقدامات کمیته امداد امام (ره) برای اشتغال زایی، این نهاد عضو کارگروه اشتغال استان است و امروز افتخار می کنیم که در میان 84 دستگاه عضو این کارگروه، کمیته امداد امام (ره) سهم بالایی در اشتغال زایی استان دارد.

دهقانی محمدآبادی عنوان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده در کارگروه اشتغال استان کمیته امداد امام (ره) سهم بالایی برای اشتغال عهده دار شد که با تلاش های انجام شده، در سال 98 توانستیم با ایجاد قریب به چهار هزار اشتغال، یک پنجم اشتغال استان را تأمین کرده باشیم.

وی تصریح کرد: این میزان اشتغال ایجاد شده نه تنها به لحاظ کمّی حائز اهمیت است بلکه در ارزیابی های انجام شده از سوی دستگاه های نظارتی نیز، از کمترین انحراف برخوردار است.  

براساس برنامه ریزی صورت گرفته در کارگروه اشتغال استان قزوین، طی سال 99، سهم اشتغال زایی کمیته امداد امام خمینی (ره) معادل یک چهارم اشتغال برنامه ریزی شده برای استان است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در کارگروه اشتغال استان قزوین، طی سال 99، سهم اشتغال زایی کمیته امداد امام خمینی (ره) معادل یک چهارم برنامه پیش بینی شده برای ایجاد اشتغال در استان است.

وی اعلام کرد: سهم اشتغال زایی کمیته امداد استان قزوین در سال 99 بر عدد چهار هزار و 883 برنامه ریزی شده اما آمادگی داریم با همکاری دستگاه های ذیربط، به خصوص بانک ها این میزان اشتغال را بازهم افزایش دهیم.

دهقانی محمدآبادی یادآورشد: کمیته امداد امام (ره) در موضوع اشتغال زایی با جدیت در حال تلاش است و در این مسیر دست هر تلاشگری را به گرمی می فشاریم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید