امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۵۷۵۹
گزارشگر : ۱۰۰
استاندار ایلام:

استاندار ایلام:

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۵:۳۱

استاندار ایلام گفت: کمیته امداد به همراه چند دستگاه دیگر در محرومیت زدایی از شهرستان محروم هلیلان از جمله در زمینه ساخت مسکن و ایجاد اشتغال نقش مهمی داشته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سلیمانی دشتکی در نشست محرومیت زدایی استان که با حضور دکتر امید معاون توسعه روستایی رئیس جمهور ، نمایندگان مردم استان در مجلس، مدیرکل کمیته امداد استان و دیگر مدیران استانی با محوریت محرومیت شهرستان هلیلان برگزار شد بیان کرد: با اینکه اقدامات خوبی در سالهای اخیر در زمینه کاستن از محرومیتهای این منطقه صورت گرفته با این حال هنوز مشکلاتی در این شهرستان وجود داشته که از جمله آن راه دسترسی ، کشاورزی، مسکن و اشتغال است.
وی با بیان اینکه هلیلان در آینده در زمینه کشاورزی متحول می شود. در چند سال اخیر بیش از ۲۵۳ میلیارد تومان صرف توسعه هلیلان شده است.
استاندار ایلام با عنوان اینکه کمیته امداد و دستگاههای دیگر در زمینه مسکن و اشتغال اقدامات خوبی داشته اند تصریح کرد: قرار گرفتن هلیلان در حد فاصل استانهای ایلام، لرستان و کرمانشاه باعث محرومیت بیشتر این منطقه شده است.
  سلیمانی دشتکی در ادامه به میزان محرومیتهای این استان اشاره کرد و گفت: هم اکنون حدود ۱۲۰ هزار نفر در استان ایلام از حمایت‌های کمیته امداد و بهزیستی برخوردار هستند که نشان دهنده سطح محرومیتها و نیازمندی ها در این استان است.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید