امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۵
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۵۷۵۷
گزارشگر : ۹۲
در سه ماهه نخست سال‌جاری صورت گرفت

افزایش 53 درصدی کمک‌های مردمی به نیازمندان اردبیلی

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۱۵

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: کمک‌های خیران استان اردبیل در سه ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته 53 درصد افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، صفر توحیدی با اشاره به رشد 53 درصدی کمک‌های مردمی در سه ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال 98، گفت: با مشارکت گسترده خیران و آحاد مختلف جامعه در طرح‌های حمایتی کمیته امداد استان اردبیل می‌توانیم شاهد ریشه‌کنی فقر و محرومیت از جامعه باشیم.
وی با بیان اینکه خیران اردبیلی بیش از 20 میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی در سه ماهه نخست سال‌جاری به خانوار تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر استان کمک کرده‌اند، افزود: هرچقدر کمک‌های مردمی افزایش یابد به همان میزان می‌توانیم پاسخگوی نیازهای اساسی خانوار تحت حمایت و افراد بی‌بضاعت جامعه باشیم.
توحیدی با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی بر اساس سرفصل‌های حمایتی کمیته امداد در بین 41 هزار خانوار تحت حمایت توزیع شده است، بیان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا، خانوار تحت حمایت نیاز بیشتری به رسیدگی دارند که همچنان شاهد یاری‌رسانی خیران و نیکوکاران برای رفع مشکلات اساسی آنها هستیم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه تمامی خدمات این نهاد براساس سیستم نیازسنجی به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود، گفت: سیستم نیازسنجی موجب تسهیل و تسریع در رسیدگی به امور خانوار تحت حمایت شده است که در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانیم کمک‌های مردمی را در اختیار آنها قرار دهیم.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم با یاری خیران و نیکوکاران بتوانیم خدمات مطلوب‌تری را به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل ارائه کنیم، اعلام کرد: به یاری هم‌استانی‌های نیکوکار می‌توانیم خانوار بی‌بضاعت جامعه را در مسیر توانمندی قرار دهیم.
توحیدی با بیان اینکه مردم خیر از طریق شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، افزود: خیران با مراجعه به وب‌سایت emdad.ir نیز می‌توانند به سادگی کمک‌های خود را به دست خانوار تحت حمایت برسانند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی به فقرا کد آنی‌پرداخت #045*8877* است، بیان کرد: سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 نیز در اختیار نیکوکاران اردبیلی قرار دارد تا نسبت به کمک‌رسانی به محرومان جامعه اعلام آمادگی کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید