امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۵۷۵۵
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

کمک 1.065 میلیارد تومانی کمیته امداد برای جبران هزینه های درمانی بیماران صعب العلاج و خاص

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۰۷

بر اساس آمار های موجود سه هزار و 640 خدمت به بیماران صعب العلاج ، خاص و سالمندان بیمار نیازمند مراقبت در منزل در قالب هزینه های درمانی ، تهیه تجهیزات پزشکی و هزینه نگهداری سالمندان در سال گذشته ارائه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با رائه گزارشی از خدمات این نهاد به بیماران خاص ، صعب العلاج و سالمندان بیمار نیازمند مراقبت در منزل در سال گذشته ، گفت : بر اساس بررسی های انجام شده 725 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان دارای بیماری های خاص و صعب العلاج بوده و تأمین هزینه های بهداشتی و درمانی مورد نیاز این گروه از جامعه هدف در اولویت خدمات این نهاد قرار دارد.

وی با بیان اینکه با همین نگاه و به منظور کمک به تأمین هزینه های بهداشتی و درمانی بیماران خاص و صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان سه هزار و 640 خدمت به این گروه از جامعه هدف این نهاد در طول سال گذشته ارائه شده است ، افزود: خدمات ارائه شده به این گروه از جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان در قالب هزینه های درمان مکمل ، تهیه تجهیزات مورد نیاز از قبیل ویلچر،تخت و تشک طبی، پوشینه، واکر، عصا و... و هزینه نگهداری سالمندان نیازمند مراقبت در منزل بوده است.

صفری با اشاره به اینکه بیش از یک میلیارد و 65 میلیون تومان به منظور ارائه خدمات بهداشتی ، درمانی و مراقبتی بیماران خاص و صعب العلاج در سال گذشته هزینه شده است ، ادامه داد: منابع مورد نیاز برای ارائه خدمات بهداشتي و درمانی به این گروه از جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان از محل منابع و اعتبارات این نهاد و هم افزایی آن با کمک های مردمی تأمین شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید