امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۵۷۵۲
گزارشگر : ۸۷
از طریق مرکز نیکوکاری مسجد حضرت ابوالفضل (ع) انجام شد

طبخ و توزیع بیش از113هزار پرس غذای گرم در طرح هم‌سفره و اطعام مهدوی

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۷

هم‌زمان با دهه کرامت اعضای هیات عامل مرکز نیکوکاری مسجد حضرت ابوالفضل (ع) زنجان با حضور در دفتر مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ضمن تبریک دهه کرامت گزارشی از عملکرد وبرنانه های این مرکز ارائه دادند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) گفت: توسعه فرهنگ انفاق ، احسان و نیکوکاری ، شناسایی نیازمندان واقعی محله‌ها ، شناسایی خیران، افزایش اعتماد نیکوکاران و پیوند توانمندی‌های خیرین با نیازهای محرومان ازجمله اهداف و کارکردهای راه‌اندازی مراکز نیکوکاری است.

وی با تأکید بر اینکه مراکز نیکوکاری محله‌ها پیشرو در امر محرومیت‌زدایی هستند ،افزود: در حال حاضر قریب به 100 مرکز نیکوکاری در سطح استان با نظارت کمیته امداد به نیازمندان خدمت‌رسانی می‌کنند که از مزیت‌های فعالیت این مراکز می‌توان به شفافیت عملکرد ، مردم محور بودن آن‌ها ، سرعت در خدمت‌رسانی ، شناسایی خیران و نیازمندان واقعی و کیفیت و دقت در نوع خدمات اشاره کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان به فعالیت مناسب مراکز نیکوکاری در رزمایش همدلی اشاره کردوگفت: درماه مبارک رمضان امسال  در طرح رزمایش ملی همدلی برای ایران همدل از طریق مراکز نیکوکاری بیش از 113هزار پرس غذای گرم وقریب به 32هزار بسته سبد معیشتی تهیه و در بین خانواده‌های نیازمند  با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی توزیع گردید.

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین بیات و جعفری رئیس و اعضای هیات عامل مرکز نیکوکاری مسجد حضرت ابوالفضل( ع)زنجان گزارشی از اقدامات و عملکرد این مرکز ارائه دادند،که مهم‌ترین آن‌ها توزیع قریب به 50هزار غذای گرم وهزارو700بسته سبد معیشتی ،اهداء یک فقره جهیزیه،  ویزیت رایگان200 نفر از نیازمندان و مددجویان ساکن در مناطق محروم هست.

 همچنین 500بسته سبد معیشتی  هم‌زمان با دهه کرامت توسط این مرکز بین خانواده‌های تحت حمایت و سایر اقشار آسیب‌پذیر  توزیع می‌شود.

صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ضمن قدردانی از همت والای مردم استان به‌ویژه خیران و نیکوکارانی که با مراکز نیکوکاری همکاری می‌کنند گفت: در جلسه‌ای از تلاش‌ها و خدمات این عزیزان تجلیل به عمل می‌آید.انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید