امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۸ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۵
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۵۷۳۵
گزارشگر : ۸۲
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد؛

کمک بیش از 70 میلیون تومانی دو خیر نیکوکار به ایتام کرمانی

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۱۵

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: دو خیر نیکوکار در اقدامی خداپسندانه ماه گذشته مبلغ 78 میلیون تومان به‌منظور تهیه و توزیع سبد کالا بین ایتام تحت حمایت کمیته امداد ساکن در مناطق محروم به این نهاد اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی افزود: به‌منظور حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت به دنبال جذب هرچه بیشتر حامیان نیکوکار هستیم و در این راستا ۹۱۵ حامی جدید در ماه مبارک رمضان امسال جذب کرده‌ایم.
وی بابیان اینکه دو خیر نیکوکار در اقدامی خداپسندانه ماه گذشته مبلغ 78 میلیون تومان به‌منظور تهیه و توزیع سبد کالا بین ایتام تحت حمایت کمیته امداد ساکن در مناطق محروم به این نهاد اختصاص دادند گفت: این سبدهای کالا تهیه و بین خانوارهای ایتام منطقه محروم ذهکلوت از توابع شهرستان رودبار جنوب توزیع‌شده است.
صادقی ادامه داد: یکی از این خیران که ایرانی مقیم خارج از کشور است مبلغ 30 میلیون به این امر خیر اختصاص دادند که به همین منظور سبدهای کالا به ارزش 300 هزار تومان تهیه و بین خانوار ایتام نیازمند توزیع شد.
وی بیان کرد: هم‌اکنون ۹۴۰۴ فرزند یتیم و ۱۰ هزار و ۳۷۳ فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند افزود: این ایتام و فرزندان محسنین توسط ۴۸ هزار و ۸۰۹ حامی خیر حمایت می‌شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه ۵۷۵۰ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان بدون حامی هستند از مردم خیر و نوع‌دوست استان کرمان خواست با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir، مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، مشارکت در طرح هر کارمند یک حامی، تماس با شماره تلفن ۹۰۲۹۱۵۱۰۵۲ و ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۳۴ در طرح اکرام ایتام مشارکت و با حمایت مادی و معنوی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان در این امر خیر مشارکت کنند.
انتهای پیامایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید