امروز جمعه ,۲۶ دی ۱۳۹۹
شنبه / ۷ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۷۳۲
گزارشگر : ۸۵
در سال 98 انجام شد؛

ارائه خدمات فرهنگی کمیته امداد به بیش از 274 هزار مددجو

(شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۱

معاون فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در قالب دوره های مختلف آموزشی و فرهنگی به 274 هزار و 939 مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی در یک ساله 98 خدمت ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد افشارنیا با عنوان اینکه همه اقدامات ما فرهنگی است و نمی توانیم بدون نگاه فرهنگی به هدف مطلوب برسیم، اظهار کرد: به منظور عملی شدن این امر فقط کافیست تا نگاه فرهنگی داشته باشیم تا آثار آن را در حوزه های مختلف کاری مانند اشتغال، حمایت و ... ملاحظه کرد.
معاون فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی پیوست فرهنگی در تمام بخش های ارائه خدمت به مددجویان را به عنوان یک اصل دانست و افزود: آموزش ها در حوزه فرهنگی به صورتهای چهره به چهره، گروهی و اردویی به مددجویان مورد هدف ارائه می شود.
وی اظهار کرد: اعزام به اردوهای زیارتی،قرآن آموزی، مهارت های زندگی قبل از ازدواج- احکام- روشهای تربیت فرزند - پیشگیری از اعتیاد و ... از جمله عناوینی است که به گروه هایی مانند جوانان در شرف ازدواج، همسران جوان، دختران، مادران دارای فرزند یتیم، مشمولین خودکفایی، نوجوانان و سالمندان ارائه شد.
معاون امور فرهنگی این نهاد در خراسان رضوی با اشاره به اینکه در سال گذشته 18 هزار و 130 نفر به اردوهای زیارتی اعزام شدند، بیان کرد: 3 هزار و 862 نفر به عتبات عالیات، 2 هزار و 710 نفر به قم و 11 هزار و 558 نفر به مشهد مقدس اعزام و از برنامه های تدارک دیده شده بهره مند شدند.
افشارنیا اعلام کرد: این نهاد در ارائه آموزش های خود به مددجویان تحت حمایت از حضور اساتید برجسته و مجرب حوزه و دانشگاه بهره می گیرد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید