امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۸ تیر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۵۷۱۶
گزارشگر : ۱۰۵
مدیر کل کمیته امداد مازندران؛

تمامی خدمات فرهنگی این نهاد به صورت هدفمند برای مددجویان اجرا می‌شود

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۰

در دیدار مدیر مسئول شمال نیوز ، مسئول خبر گزاری تسنیم و همچنین روزنامه جام جم با مدیر کل کمیته امداد مازندران، حجت الاسلام عالیشاه گفت: تمامی خدمات فرهنگی این نهاد به صورت هدفمند برای مددجویان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه ،مدیرکل کمیته امداد مازندران در این دیدار اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مقرر شد در هر شهرستان گروه‌های جهادی تشکیل شود تا با کمک این گروه‌ها در خدمت‌رسانی به مددجویان اقدامات مطلوبی انجام دهیم.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد:سال گذشته 200میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان در بخش‌های مختلف پرداخت شد.

وی بیان داشت:امسال نیز در بحث اشتغال، راهبر شغلی را در برنامه داریم ، تا از وجود راهبران شغلی در کارآفرینی مددجویان استفاده شود.

وی به طرح دوشنبه‌های پر مهر اشاره کرد و گفت: هدف این طرح احیای فرهنگ خیر و احسان است و به کمک دانش‌آموزان و مشارکت آنها در این طرح برای دو خانواده یتیم تحت حمایت خانه ساخته و به آنها تحویل داده شد.

حجت الاسلام عالیشاه با تقدیر از همراهی اصحاب رسانه گفت: اصحاب رسانه بسیار اثر گذارند و می توانند کمک شایانی به این نهاد در راستای خدمت‌رسانی به مددجویان داشته باشد.

 

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید