امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۵۶۸۱
گزارشگر : ۹۹

کمک 13 میلیارد ریالی نیکوکاران تهرانی به نیازمندان از طریق تلفن ثابت 7355

(سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۰

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از کمک 13 میلیارد ریالی مردم نوع دوست استان به نیازمندان از طریق تلفن ثابت 7355 خبر داد و گفت: این مبلغ در سه ماه نخست امسال دریافت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه یکی از اهداف کمیته امداد گسترش روش های نوین بین خیران و نیکوکاران است، تصریح کرد:استفاده از روش های نوین در سرعت بخشی کمک به نیازمندان تاثیر بسزایی دارد.

وی به کمک های مردم نوع دوست استان تهران به نیازمندان از طریق شماره تلفن ثابت 7355 اشاره کرد و افزود: خیران، نیکوکاران و  هر شخصی که بخواهد به نیازمندان کمک کند می تواند با استفاده از روش های الکترونیکی بر اساس نیتی که دارد کمک خود را به نیازمندان اختصاص بدهد.

مدیر کل کمیته امداد استان با بیان اینکه در روش های نوین نوع کمک ها مشخص شده است، خاطر نشان کرد: پرداخت صدقه، کمک به فرزندان یتیم و محسنین، کمک به امر ازدواج جوانان، تعمیر و احداث مسکن، کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان و موارد دیگر از طریق شماره تلفن 7355 امکان پذیر است.

پرپنچی گفت: مردم نیکوکار استان تهران در سه ماه نخست امسال با 14 هزار و 954  تراکنش 13 میلیارد و 130 میلیون ریال در برای امور مختلف نیازمندان پرداخت کردند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از همراهی مردم نیک اندیش استان تهران برای کمک به نیازمندان، یادآورشد: علاوه بر شماره تلفن 7355 روش های دیگری از جمله ارسال عدد 1به شماره 8877، نرم افزار سکه بخش نیکوکاری استان تهران، شماره‌گیری کد دستوری #021*8877* برای کمک به امور نیازمندان وجود دارد که می توانند از این روش ها نیز استفاده کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید