امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲ تیر ۱۳۹۹ / ۰۷:۳۹
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۵۶۵۰
گزارشگر : ۹۷
رئیس روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد خبر داد:

پاسخگویی مدیرکل کمیته امداد استان یزد از طریق سامانه سامد

(دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹) ۰۷:۳۹

مدیرکل کمیته امداد استان یزد از ساعت 9 لغایت 11 صبح روز چهارشنبه چهارم تیرماه 99 با حضور در محل دفتر ارتباطات مردمی استانداری آماده پاسخگویی به مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عباس نوابی، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد با اشاره به رویکرد مردمی این نهاد و اهتمام به حل مشکلات مردم، گفت: مدیرکل کمیته امداد استان یزد از ساعت 9 لغایت 11 صبح روز چهارشنبه چهارم تیرماه 99 با حضور در محل دفتر ارتباطات مردمی استانداری آماده پاسخگویی به مردم از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) است.

وی افزود: مردم خداجوی استان یزد می‌توانند برای طرح درخواست، پیشنهادات، شکایات و انتقادات خود از طریق شماره تلفن 111 سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) اقدام کنند.

 رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد یادآور شد: این سر شماره به‌عنوان یکی از کانال‌های ارتباطی با سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت در نظر گرفته‌شده است به‌نحوی‌که از هر نقطه از استان که با این شماره تماس گرفته شود به‌طور خودکار با سایت پاسخگویی سامد استان مربوطه تماس برقرار می‌شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید