امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲ تیر ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۵
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۵۶۲۶
گزارشگر : ۹۵
در آستانه با میلاد باسعادت کریمه اهل بیت(ع) صورت می گیرد؛

برگزاری مسابقه و پویش" فدای دخترم" برای تکریم دختران مددجو کرمانشاهی

(دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹) ۰۹:۳۵

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه پویش و مسابقات فرهنگی" فدای دخترم" به مناسبت ولادت با سعادت کریمه اهل بیت (ع) برای دختران تحت حمایت و فرزندان همکاران امدادگر برگزار می شود، گفت: این مسابقه در سه بخش نقاشی با موضوع دنیای دخترانه آیده آل من، بخش عکس از جشن های خودجوش خانگی با عنوان " فدای دخترم" و بخش فیلم با موضوع تکریم و تجلیل از دختران خانواده برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن دهه کرامت و میلاد با سعادت کریمه اهل بیت(ع)، گفت: این نهاد با توجه به رسالت فرهنگی و تربیتی خود در نظر دارد به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر مسابقه و پویشی با هدف تکریم شان و منزلت دختران و تقویت نشاط معنوی بین فرزندان خانوارهای مددجو و فرزندان همکاران امدادگر برگزار کند.

جمشیدی با بیان اینکه یکی از بخش های این مسابقه نقاشی با موضوع "دنیای دخترانه ایده آل من" است، بیان کرد: دختران مددجو و فرزندان همکاران برای شرکت در این مسابقه می بایست از نقاشی های خود با این موضوع در کاغذ  A4 به صورت افقی به همراه درج مشخصاتی همچون نام و نام خانوادگی، سن، شهر و استان محل سکونت از طریق تلفن های همراه عکس با کیفیت گرفته و ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه از دیگر بخش های مسابقه بخش تهیه عکس از جشن های خودجوش خانگی با عنوان" فدای دخترم" است، تصریح کرد: شرکت‌کنندگان می‌بایست برای شرکت در این بخش، به مناسبت فرخنده سالروز ولادت بانوی آب و آیینه در حرکتی خودجوش و مردمی در منازل خود جشن برپا کرده و با درج عبارت فدای دخترم بر روی مقوا یا کاغذ A4 و نصب آن، توسط گوشی های همراه از مراسم یک قطعه عکس تهیه و به همراه درج مشخصات هویتی برای این نهاد ارسال کنند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در بخش فیلم با نیز می بایست فیلمی با موضوع تکریم و تجلیل از دختران مددجو توسط زن سرپرست خانواده و دختران همکاران توسط پدر خانواده؛ تهیه شود، تاکید کرد: در این بخش مسابقه نیز شرکت کنندگان باید به تصویر برداری بصورت افقی، به مدت حداکثر 3 دقیقه و حجم 20 مگابایت و همچنین درج مشخصات هویتی مشتمل بر نام و نام خانوادگی شرکت کننده، سن، شهر و استان محل سکونت و همچنین درج مشخصات هویتی پدر یا مادر همکار( برای فرزندان همکاران) در انتهای اثر بپردازند.

کامیار جمشیدی با اشاره به نحوه ارسال آثار جهت شرکت در مسابقه، عنوان کرد: فرزندان دختر مددجویان باید آثار خود را به گروه ایجاد شده توسط کارشناس فرهنگی شهرستان در پیام رسان بله ارسال و فرزندان دختر کارکنان نیز می بایست آثار خود در همان پیام رسان به آدرسsebghat_mojaz1 و یا شماره 09360338893 ارسال کنند.

جمشیدی با تاکید بر اینکه شرکت هر یک از مخاطبین در هر سه مسابقه امکان پذیر است، یادآور شد: صرفا مسابقه نقاشی در سه رده سنی ۴تا ۷ سال، ۸ تا ۱۲ سال و ۱۳ تا ۱۸ سال برگزار می شود و شرکت کنندگان بخش های عکس و فیلم مسابقه مشمول رده سنی نمی شوند.

وی با یادآوری اینکه آخرین مهلت ارسال آثار از سوی شرکت‌کنندگان جهت بررسی و انتخاب آثار برتر، روز چهارشنبه چهارم تیرماه سال جاری است، گفت: در بخش نقاشی به حداکثر شش نفر در هر رده سنی و در بخش های عکس و فیلم به صورت جداگانه در هر بخش به حداکثر ۱۰ آثار برگزیده جوائزی تعلق می گیرد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هدایای مددجویان برگزیده در قالب کارت هدیه از سوی دفتر استان اهدا می شود، تصریح کرد: 

آثار فرزندان کارکنان نیز در ستاد مرکز  براساس خلاقیت و نوآوری و تناسب با موضوع فراخوان ارزیابی شده و اسامی منتخبان جهت تجلیل متعاقباً اعلام می‌ شود.

شایسته ذکر است، تمامی شرکت کنندگان در بخش عکس علاوه بر شرکت در مسابقه طراحی شده از سوی این نهاد؛ به منظور بهره‌مندی از هدایای آستان مقدس حضرت معصومه( س) نیز می توانند اثر عکاسی خود را با هشتک# فدای _دخترم در شبکه اجتماعی به آدرسastanqom@  ارسال نموده و به قید قرعه از متبرکات فاطمی بهره‌مند شوند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید