امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۱
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۵۶۲۴
گزارشگر : ۱۰۵
مدیر کل کمیته امداد مازندران اعلام کرد؛

برآوردن شدن آرزوی ایتام تحت حمایت درطرح «سی شب سی آرزو»

(دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۲۱

مدیرکل کمیته امداد استان مازندران با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان دیدار کرد و گفت: در ماه مبارک رمضان آرزوی ایتام در قالب طرح سی شب سی آرزو برآورده شد و خیران در این بخش کمک های شایانی به کمیته امداد داشته اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حجت الاسلام بشیر عالیشاه ، مدیرکل کمیته امدادمازندران اظهار داشت: خیران و مردم نوعدوست استان در ماه مبارک رمضان همچون گذشته به یاری کمیته امداد شتافتند و با کمک آنها ۳۲۰ هزار پرس غذای گرم و همچنین ۸۶ هزار سبد کالا بین مددجویان و نیازمندان استان توزیع شد.

وی با بیان اینکه با کمک اصحاب رسانه فرهنگ پرداخت صدقه را بیش از پیش ترویج می کنیم، افزود: مردم در مناسبت‌های مختلف به کمیته امداد یاری می رساند و حضور چشمگیری دارند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران هم در این دیدار گفت: کمیته امداد نهادی برآمده از انقلاب است.

ابراهیمی بیان داشت: نقش کمیته امداد ، نقش برجسته ای است و این نهاد خدمات شایسته‌ای به نیازمندان طی این سالها ارائه کرده است.

گفتنی است مدیر کل کمیته امداد مازندران با معاونت صدا ، سیما و خبر شبکه طبرستان دیدار کرد و دراین دیدارها، معاونت ها بر همکاری و مشارکت با کمیته امداد در راستای اجرای هرچه بهتر فعالیتهای و عملکردهای این نهاد اعلام آمادگی کردند.

 

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید