امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۷
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۵۵۸۹
گزارشگر : ۸۱
نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی:

بزرگترین سرمایه کمیته امداد قم، اعتماد مردم و خیران به این نهاد و مدیران ارشد آن است

(شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۵۷

نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی از هماهنگی نمایندگان سه گانه استان برای رفع مشکلات مردم به ویژه افراد بی بضاعت خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، دکتر احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بزرگترین سرمایه کمیته امداد به ویژه مدیران این نهاد در استان قم، اعتماد مردمی است گفت: الحمدلله خیران به مدیرکل و قائم مقام این نهاد مقدس در استان قم اعتماد دارند، مراقب باشید این اعتماد را حفظ کنید.
وی از برنامه ریزی و هماهنگی سه نماینده قم برای رفع مشکلات مردم خبر داد و گفت: قرار است هر سه نماینده کارهایمان را توأمان جلو ببریم و شما هم از این فرصت برای حل مشکلات مددجویان استفاده کنید.
امیرآبادی نکاتی را برای افزایش رضایتمندی مددجویان یادآور شد و تصریح کرد: حتی اگر امکان حل مشکل مردم برای امدادگران وجود ندارد صبر ، گشاده رویی و دلسوزی برای مردم آرامش بخش است.
نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در سطح کلان و استانی هر کاری از دستمان بر بیاید برای رفع مشکلات فقرا و کمیته امداد انجام خواهیم داد.
در ابتدای این دیدار اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم نیز گزارشی از عملکرد این نهاد در سال گذشته و دو ماهه نخست امسال ارائه کرد.
وی از رشد 44 درصدی درآمدهای مردمی در سال گذشته و 109 درصدی در دو ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: مردم اطمینان داشته باشند ما امانتدار وجوهات و صدقات آنها هستیم و کمکهای آنها را در اسرع وقت به دست نیازمندان خواهیم رساند.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید