امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
شنبه / ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۸
سرویس : خبر در آیینه رسانه
کد خبر : ۱۷۵۵۸۸
گزارشگر : ۴۸۷
در دیدار رئیس کمیته امداد با رئیس سازمان زندان‌ها مطرح شد:

حمایت از خانواده زندانیان شتاب می‌گیرد

(شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۳۸

رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، به نقل از سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، در این دیدار سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با حاج محمدی رئیس سازمان زندان‌ها واقدامات تامینی و تربیتی کشور در خصوص زمینه‌های همکاری و همچنین راهکارهای گسترش حمایت از خانواده زندانیان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
در این دیدار که در ستاد سازمان زندان ها واقدامات تامینی وتربیتی صورت گرفت حاج محمدی با تاکید بر ضرورت استفاده از تجربیات ارزشمند مدیران با سابقه و ارزشی کشور برای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست‌های قوه قضائیه گفت: نظام زندانبانی کشور مبتنی بر ارزش های انسانی و اسلامی است که شهید بزرگوار سید اسدالله لاجوردی آن را پایه گذاری کرد و مدیران ارزشمندی همانند جنابعالی آن را تداوم و تثبیت نموده اید.
 
عضو شورای عالی قضایی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر ضرورت افزایش همکاری‌های فی مابین گفت: بدون تردید حمایت از خانواده زندانیان موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
 
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، حرکت جهادی را یک اصل بنیادین و نیاز فعلی کشور دانست و تاکید کرد: تلاش می کنیم تا در دوره جدید خدمت، حل مشکلات زندانیان و خانواده های آنان با شتاب بیشتری پیگیری شود.
 
سیدمرتضی بختیاری نیز ضمن تبریک انتخاب وی به عنوان رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی وتربیتی کشور ابراز امیدواری کرد با گسترش همکاری های مشترک، مشکلات معیشتی زندانیان نیازمند و خانواده های آنان کاهش یابد.
 
انتهای پیام
 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید