امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۳
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۵۵۵۳
گزارشگر : ۹۵
مدیر امورشعب صندوق قرض الحسنه امدادولایت استان کرمانشاه خبر داد:

فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف کارت های صندوق امداد ولایت

(سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۵:۱۳

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون سامانه هریم راه اندازی شده، گفت: این سامانه با هدف فعال سازی سرویس رمز دوم یکبار مصرف مشتریان صندوق امداد ولایت ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامعلی عسگری، مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان کرمانشاه با اشاره به فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف برای خرید های اینترنتی مشتریان این صندوق، گفت: هم اکنون سامانه هریم به منظور هدایت رمز یکبار مصرف برای تمام مشتریانی که پیش از این رمز دوم ثابت فعال داشته اند راه اندازی و ایجاد شده است.

عسگری افزود: مشتریان می بایست برای انجام تراکنش های بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان در خریدهای اینترنتی رمز دوم پویا دریافت کنند.

وی تاکید کرد: رمز دوم پویا از طریق پیامک برای شماره تلفن همراه متعلق به مشتریان ارسال می شود.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان کرمانشاه با اشاره به تمهیدات این صندوق به منظور سهولت در فرایند فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف( پویا) برای مشتریان، تصریح کرد: مشتریان می توانند با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانک ملی و یا اینترنت بانک صندوق امداد ولایت نسبت به فعال سازی رمز دوم ثابت اقدام کنند.

غلامعلی عسگری تصریح کرد: در صورت فعال سازی رمز دوم ثابت از سوی مشتریان رمز دوم یکبار مصرف(پویا) نیز به صورت اتوماتیک برای آنان فعال می شود.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید