امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۵۵۲
گزارشگر : ۸۵
در شب شهادت امام جعفر صادق انجام شد؛

توزیع 500 بسته سبدکالا در طرح صادقیون توسط مراکز نیکوکاری

(سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۵۸

رئیس کمیته امداد اداره 4 مشهد گفت: در شب شهادت امام صادق(ع) در ادامه رزمایش مواسات و همدلی مومنانه، توزیع 500 سبدکالا با همکاری کمیته امداد و 5 مرکز نیکوکاری تحت نظر این اداره توزیع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد باخدا در مراسم توزیع 500 بسته سبدکالا بین نیازمندان در قالب رزمایش مواسات و همدلی مومنانه باعنوان طرح صادقیون با اشاره  به اینکه کمیته امداد اداره 4 مشهد از 4 هزار و 850 خانوار با جمعیت 11 هزار نفر حمایت می کند، افزود: ارزش هر یک از این سبدها 250 تا 300 هزار تومان برآورد می شود که شامل اقلام ضروری خوراکی است.
وی ادامه داد: این اداره در ماه رمضان 70 هزار پرس غذای گرم و 3550 بسته معیشتی را علاوه بر مددجویان تحت حمایت، بین نیازمندان توزیع کرده است.
باخدا با تاکید بر اینکه کمک کردن به نیازمندان محدود به زمان خاصی نیست، اعلام کرد: این نهاد در سال گذشته در خصوص اهدای 110 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت، کمک به تحصیل 580 دانش آموز، 65 دانشجو و 50 طلبه امور دینی، فراهم کردن معافیت 20 فرزند مددجو از سربازی و اعطای کمک موردی اقدام کرده است.
رئیس کمیته امداد اداره 4 مشهد با بیان اینکه این اداره 400 خانوار مستاجر را تحت حمایت دارد، ادامه داد: سال گذشته برای 40 خانوار مسکن خریداری شد و 200 پروژه تعمیراتی، 25 واحد مقاوم سازی و 5 واحد نیمه تمام شهری را اجرا کرده است.
وی ظهار کرد: این اداره از 300 فرزند یتیم، 500 فرزند محسنین و 100 بیمار زمین گیر حمایت می کند.
باخدا با اشاره به اینکه سال گذشته به 120 خانوار تسیهلات اشتغالزایی پرداخت شده است، ادامه داد: زمینه خودکفا شدن 110 خانوار نیز در سال گذشته فراهم و آنها از چرخه حمایتی این اداره خارج شدند.
وی گفت: کمیته امداد اداره 4 مشهد به مددجویان ساکن در خیابانهای پنج تن، طلاب، بولوار دوم طبرسی سمت فرد و 14 روستای اطراف این مناطق خدمات ارائه می کند.
شایسته ذکراست سبدهای کالا تهیه شده، امشب با رعایت کرامت و حرمت خانواده ها، بین نیازمندان آن محدوده اهداء می شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید