امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۸
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۵۴۹۳
گزارشگر : ۸۸

کمک 250 میلیون تومانی بانک های گلستان در رزمایش ملی ایران همدل

(یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۴۸

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از کمک 250 میلیون تومانی بانک ها در رزمایش ملی ایران همدل به این نهاد در ماه رمضان سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: بانک های مسکن،مهر ایران،سپه و رفاه استان گلستان با مشارکت نقدی و غیرنقدی خود به مبلغ 250 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان و محرومان تحت حمایت این نهاد در قالب رزمایش ایران همدل کمک کردند.
وی با قدردانی از تعامل و همکاری بانک های استان با کمیته امداد افزود: بانک مسکن با کمک مومنانه 209 میلیون تومانی خود در قالب 500 بسته غذایی،81 تخته فرش،81 تخته پتو و 200 بسته لوازم تحریر در رزمایش ایرانِ همدل مشارکت کرد.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد:این نهاد بعنوان متولی کمک به نیازمندان، با لبیک به‌فرمان مقام معظم رهبری، فرمایشات ولی امر مسلمین را نصب‌العین خود قرار داده و در خط مقدم دستگیری از محرومان و نیازمندان ادای تکلیف کرد.
بابایی عنوان کرد: رزمایش ملی « ایران همدل» در آستانه ماه مبارک رمضان، با رویکرد فراهم آوردن زمینه حضور خیران و برنامه‌ریزی عملیاتی برای رفع مشکلات اقشار نیازمند و هموطنان آسیب‌دیده از شیوع ویروس منحوس کرونا در کمیته امداد استان گلستان اجرا شد.
وی گفت:ماه مبارک رمضان امسال جلوه‌های زیبایی از  کمک و یاری‌رساندن به نیازمندان در گوشه و کنار استان خلق شد،که رزمایش همدلی برای ایران همدل، تنها نمونه ای از این کمک‌های مومنانه است.
وی با اشاره به  اهدای 670 بسته غذایی بانک ها خاطرنشان کرد: بانک سپه با اهدای 170 بسته غذایی به ارزش 25 میلیون تومان و همچنین بانک رفاه با توزیع 650 پرس غذای گرم به ارزش 13 میلیون تومان و بانک قرض الحسنه مهرایران نیز مبلغ سه میلیون تومان برای همدلی با نیازمندان و مستضعفان گلستانی در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید