امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۷
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۵۴۷۶
گزارشگر : ۱۰۰
موسی نژاد در پایان سفر خود به هلیلان:

همه مددجویان فاقد مسکن هلیلان تا پایان امسال صاحب خانه می شوند

(شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹) ۱۵:۰۷

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در پایان سفر یکروزه خود به شهرستان هلیلان در یک گفتگوی رسانه ای گفت: همه مددجویان فاقد مسکن هلیلان تا پایان امسال صاحب مسکن می شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد بیان کرد: در مدت سه سال گذشته با تلاش های پیگیرانه این نهاد و با همکاری برخی دستگاههای دیگر از جمله سپاه پاسداران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوشبختانه بخش عمده مشکلات مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد برطرف شده است و نیاز این خانواده ها به مسکن به حداقل رسیده است.
وی افزود: تعداد اندکی از مددجویان کمیته امداد در شهرستان هلیلان که فاقد مسکن مناسب هستند شناسایی شده و با برنامه ریزی صورت گرفته به حول و قوه الهی تا پایان امسال نیاز مسکن مددجویان این نهاد در هلیلان به مسکن به صفر می رسد.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام ادامه داد: در راستای این تلاشها تنها در سه سال اخیر تعداد 174 واحد مسکونی برای مددجویان این شهرستان احداث شده که در این زمینه 61 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی افزود: در این مدت انجام هزار و 39 مورد لوله کشی گاز با اعبار 22 میلیارد ریال و ساخت 200 مورد سرویس بهداشتی و حمام با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال ، برای مددجویان کمیته امداد این شهرستان از جمله دیگر خدمات کمیته امداد در هلیلان بوده است.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون میزان جمعیت تحت حمایت کمیته امداد در استان ایلام به صورت میانگین حدود 13 درصد است افزود: این میزان در شهرستان هلیلان بخاطر محرومیت زیاد منطقه حدود 20 درصد است که امیدوارم با مشارکت دستگاههای گوناگون به زودی شاهد کاهش محرومیتهای این منطقه باشیم.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید