امروز چهارشنبه ,۵ آذر ۱۳۹۹
شنبه / ۱۴ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۵
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۷۵۴۵۸
گزارشگر : ۴۸۷
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد:

خانواده‌های دارای سه قلو و بالاتر از خدمات کمیته امداد بهره‌مند می‌شوند/ چتر حمایتی امداد برای 80 هزار مادر باردار و شیرده

(شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۲۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از اضافه شدن خدمات جدید به جامعه هدف این نهاد خبر داد و گفت: خانواده‌های دارای فرزندان سه قلو و بالاتر از برخی خدمات کمیته امداد برخوردار می‌شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خدرویسی با اشاره به فعالیت‌های کمیته امداد در حوزه‌های مختلف افزود: کمیته امداد ده‌ها خدمت مختلف به مددجویان ارائه می‌دهد که بخش عمده منابع آن از طریق مشارکت‌های مردمی و خیران حاصل می‌شود.
 
وی با بیان اینکه حمایت از خانواده‌های دارای فرزندان چندقلو در دستورکار کمیته امداد قرار گرفته است، اظهار کرد: خانواده‌های دارای فرزندان سه قلو و بالاتر از تسهیلات خرید مسکن، اشتغال‌زایی و همچنین خدمات معیشتی بهره‌مند می‌شوند.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد، حمایت از مادران شیرده و باردار را از دیگر خدمات جدید این نهاد دانست و ادامه داد: 80 هزار مادر شیرده و باردار در مناطق محروم کشور تحت پوشش این طرح قرار گرفته‌اند و هر دو ماه یکبار، مبلغ 2 میلیون ریال به منظور افزایش کیفیت تغذیه دریافت می‌کنند.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید