امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۵۴۵۰
گزارشگر : ۸۰
ادامه رزمایش همدلی برای ایران همدل؛

ماه رمضان پایان یافت، آشپزخانه مهدوی همچنان فعال است

(شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۱۱

رئیس کمیته امداد قزوین گفت: علیرغم پایان ماه مبارک رمضان، رزمایش "همدلی برای ایران همدل" ادامه دارد و مردم در کنار استمرار ارائه کمک های خود، چراغ آشپزخانه مهدوی را همچنان روشن نگه داشته اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی اصغر کشاورز حسین آبادی بیان کرد: رزمایش "همدلی برای ایران همدل" در ابتدای ماه مبارک رمضان با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب فعالیت خود را آغاز کرد.

وی ادامه داد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون  در شهر قزوین بیش از 30 هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان در دو آشپزخانه بقعه امام زاده سلطان سید محمد (ع) و مسجد محمد رسول ا... (ص) طبخ و در میان مردم توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد قزوین اضافه کرد: علیرغم پایان ماه مبارک رمضان، رزمایش "همدلی برای ایران همدل" ادامه دارد و مردم در کنار استمرار ارائه کمک های خود، چراغ آشپزخانه مهدوی را همچنان روشن نگه داشته اند و آشپزخانه مسجد محمد رسول ا... (ص) نیز همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

وی با بیان اینکه حدود 60 درصد از غذای طبخ شده در شهر قزوین در آشپزخانه مسجد محمد رسول ا...(ص) طبخ و توزیع شده است، افزود : طی دو روز گذشته نیز بالغ بر هزار و 200 پرس غذا در این آشپزخانه پخته و با حضور هیات امنای مسجد بین نیازمندان تحت حمایت توزیع شد.

کشاورز حسین آبادی عنوان کرد: کمک های مردم میان نیازمندان و آسیب دیدگان از شرایط کرونا توزیع می شود از این رو کار امدادرسانی در این نهاد به نیازمندان همچنان ادامه دارد.

وی یادآورشد: کار امدادرسانی به نیازمندان همچنان ادامه دارد و با شماره #028*8877* آماده دریافت کمک های اقشار مختلف به نیازمندان هستیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید