امروز جمعه ,۲۸ خرداد ۱۴۰۰
پنج شنبه / ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۹:۵۶
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۴۴۱
گزارشگر : ۸۵

رزمایش مواسات و همدلی، شبکه نیکوکاری گسترده ای را ایجاد کرد

(پنج شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹) ۱۹:۵۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در رزمایش مواسات و همدلی و اطعام مهدوی که به تامین امور معیشتی نیازمندان پرداخته شد، شبکه نیکوکاری گسترده ای با مشارکت مردم ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در آیین تجلیل از خیران و فعالان رزمایش مواسات و همدلی و اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان گفت: این نهاد به عنوان کمیته تامین و مشارکت های مردمی قرارگاه مواسات و همدلی از سوی امام جمعه مشهد انتخاب شد و در این ایام حماسه منحصربه فردی را به نمایش گذاشت.
وی بیان کرد: در قالب رزمایش مواسات ۲ میلیون پرس غذا و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی در بین محرومان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شد که سهم کمیته امداد تهیه و توزیع حدود ۱۷۰ هزار بسته معیشتی بود.
آسوده با قدردانی از رسانه‌ها و کلیه مسئولان استان که در کنار مشارکت خیرین این حماسه را رقم زدند، افزود: این حماسه سازی هنوز به پایان نرسیده و همچنان در جهت حمایت از محرومان با مشارکت خیرین گام خواهیم برداشت.
همچنین در این مراسم معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه بنگاه‌های اقتصادی استان در مبارزه با کرونا ۲۰ میلیارد تومان بوده، گفت: خوشبختانه مشارکت و همکاری مردم،خیرین،مسوولان و بخشهای مختلف استان در حمایت از محرومان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا در کشور نمونه است
علی رسولیان، خراسان رضوی را متحمل بیشترین میزان خسارت در مقایسه با سایر استانهای کشور دانست و ادامه داد: نقش نهادهای انقلابی، مساجد، خیرین و مراکز نیکوکاری استان در این زمینه بسیار چشمگیر بوده است.
وی به ایجاد سامانه خیر و احسان (سخا) توسط کمیته امداد خراسان رضوی اشاره داشت و بیان کرد: این سامانه به شناسایی محرومان و اقشار آسیب دیده از کرونا و عدالت در توزیع بسته های معیشتی توسط کمیته امداد خراسان رضوی می پردازد که این امر توسط این نهاد در استان قابل تقدیر است و اطلاعات ثبت شده در آن می‌تواند برای ادامه راه مثمر ثمر باشد.
شایسته ذکر است در این مراسم از ۲۰۰ فعال و نیکوکار در رزمایش مواسات و همدلی و اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان تقدیر شد.

انتهای پیام 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید