امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۵۴۳۹
گزارشگر : ۸۰
رزمایش همدلی برای ایران همدل؛

مشارکت مردم استان قزوین در رزمایش همدلی از 10 میلیارد تومان گذشت

(پنج شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۰۵

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: با حضور و مشارکت مردم، کمک های اهداء شده در قالب رزمایش همدلی برای ایران همدل از 10 میلیارد تومان گذشت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی در تشریح آخرین اقدامات انجام شده در " رزمایش همدلی برای ایران همدل" بیان کرد: این رزمایش با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب به منظور کمک مومنانه به نیازمندان و افراد آسیب دیده از شرایط بیماری کرونا، اجرایی شد.

وی ادامه داد: با حضور و مشارکت مردم، کمک های اهداء شده در قالب رزمایش همدلی برای ایران همدل از 10 میلیارد تومان گذشت و خوشبختانه شاهد استمرار کمک های مردمی در اقصی نقاط استان هستیم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: تاکنون دو هزار و 453 نفر در این طرح به طور مسمتر حضور فیزیکی داشته اند و برای جمع آوری کمک های مردمی، توزیع غذای گرم و بسته های غذایی و ... فعالیت داشته اند.

وی افزود: با مشارکت مردم در اقصی نقاط استان آشپزخانه های مختلفی جهت طبخ غذای گرم و توزیع بین نیازمندان راه اندازی شد که علیرغم برنامه ریزی انجام شده برای راه اندازی 52 اشپزخانه، تعداد آشپزخانه ها به 73 مورد رسیده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: تاکنون تعداد 268 هزار پرس غذای گرم به ارزش بیش از سه میلیارد و 840 میلیون تومان و تعداد 32 هزار و 129 بسته غذایی به ارزش بیش از شش میلیارد و 184 میلیون تومان میان نیازمندان توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: در طبخ و توزیع غذای گرم شهرهای آبیک، الوند، تاکستان به ترتیب با 45 هزار، 41 هزار، 24 هزار عذای توزيع شده و الوند و قزوین به ترتیب با بیش از شش هزار و چهار هزار بسته غذایی توزیع شده در صدر جدول فعالیت های این بخش بوده اند.

فرهادی یادآورشد: کار امدادرسانی به نیازمندان همچنان ادامه دارد و کد مهربانی #028*8877* آماده دریافت کمک های اقشار مختلف مردم به نیازمندان است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید