امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۹
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۵۴۲۱
گزارشگر : ۸۱
در پویش ایران همدل اتفاق افتاد:

کمک 7.1 میلیارد تومانی قمی ها به نیازمندان در ماه مبارک رمضان

(چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۴۹

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم از کمک 7.1 میلیارد تومانی مردم خیّر قم در پویش ایران همدل و ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید محمد رضا میره ای، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم ضمن قدردانی از مردم استان که با پیوستن به پویش ایران همدل و کمکهای مؤمنانه خود به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و باعث شادی افراد نیازمند شدند گفت: با همراهی خیّران و همکاری مردم نیکوکار استان، ماه مبارک رمضان امسال از لحاظ مشارکت های مردمی با سالهای گذشته بسیار متفاوت بود.
وی با اشاره به اجرای طرح سراسری اطعام مهدوی توسط این نهاد در ماه مبارک رمضان، گفت: با اجرای این طرح در استان قم، بیش از 75 هزار وعده غذای گرم و حدود 14 هزار سبد کالا توسط امدادگران این نهاد، به نیازمندان تقدیم شد.
میره ای ارزش ریالی وعده های غذایی و سبدهای کالای توزیع شده در ماه مبارک رمضان را بیش از چهار میلیارد و 630 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این اقلام توسط 75 نفر از امدادگران این نهاد و نیروهای جهادی درب منازل نیازمندان توزیع شد.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد قم میزان مشارکت مردم و خیران را در پویش ایران همدل و ماه مبارک رمضان 7.1 میلیارد تومان عنوان و اظهار کرد: مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد و محلات و با مشارکت نیروهای داوطلب نقش مهمی در تحقق اهداف این نهاد در تأمین معیشت نیازمندان در این ماه مبارک داشتند.
انتهای پیام/
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید