امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۷:۳۴
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۵۴۱۶
گزارشگر : ۷۸

هدف‌گذاری کمیته امداد و بنیاد مستضعفان در آغاز پروژه محرومیت‌زدایی از منطقه مرزی شهرستان مانه و سملقان

(چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹) ۰۷:۳۴

‌جلسه هم‌اندیشی گروه‌های جهادی استان خراسان شمالی شب گذشته در محل دهکده مقاومت بسیج در حالی برگزار شد که در آن خبری مهم از هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی مسئولان کمیته امداد با مشارکت بنیاد مستضعفان،سپاه،بسیج و گروه‌های جهادگر در راستای محرومیت‌زدایی از منطقه محروم و مرزی شهرستان مانه و سملقان به همراه داشت.

‌به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،در این نشست هم‌اندیشی که با  حضور مسئولان  کشوری همچون مدیر دبیرخانه تشکل‌های ‌جهادی ومسئول جهادی بنیاد مستضعفان و عضو هیئت‌مدیره بنیاد علوی برگزار شد خبرهای نویدبخشی را برای مردم منطقه محروم و مرزی کال شور به ارمغان داشت.
‌عبدالله دارایی، مدیر دبیرخانه تشکل‌های جهادی از فعالیت‌های  گروه‌های جهادی در استان خراسان شمالی تقدیر کرد و از برنامه‌ریزی کمیته امداد،بسیج،سپاه و بنیاد مستضعفان در محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف استان خبر داد.
وحید کمر روستا، مسئول جهادی بنیاد مستضعفان و عضو هیئت‌مدیره بنیاد علوی نیز در این جلسه از آغاز شکل‌گیری ستاد مشترک سپاه و بسیج ، گروه‌های جهادی و کمیته امداد در راستای محرومیت‌زدایی در استان خبر داد و هدف‌گذاری این ستاد را فراهم‌سازی آوردن زیرساخت‌های مناسب در منطقه محروم شهرستان مانه و سملقان عنوان کرد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی  نیز در این جلسه به‌ضرورت  ترویج فرهنگ و روحیه جهادی در جامعه تأکید کرد.
مجید الهی راد  ضمن تقدیر از حضور پررنگ جهادگران درزمینهٔ های مختلف آبادانی استان اظهار داشت: وجود چهره‌های شاخص و جوانان فعال در روستاها امروز باعث رشد و توسعه و رفع محرومیت‌زدایی در استان شده است.
وی در ادامه به اهمیت تشکل‌های جهادی  در رفع محرومیت‌زدایی اشاره کرد و گفت: ساماندهی امروز جامعه به همت گروه‌های جهادی بسیار اثرگذار شده است.
وی از همت گروه‌های جهادی در اجرای طرح رزمایش همدلی در ماه مبارک رمضان تقدیر کرد و افزود: طی ماه مبارک امسال به همت گروه‌های جهادی آشپزخانه‌های طرح اطعام مهدوی از 13 مورد به 44 مورد افزایش یافت .
وی خاطرنشان کرد: طی ماه مبارک رمضان امسال  245هزار پرس غذای گرم و ۳۰ هزار و ۲۷۰ سبد غذایی به خانوارهای نیازمند  استان اهدا شد .
 
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید