امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۵۳۵۵
گزارشگر : ۹۹

3529 حامی جدید عضو طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران شدند

(یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۰۰

رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران از عضویت 3529 حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد دهرویه با بیان اینکه این تعداد از خیران در ماه مبارک رمضان برای حمایت از کودکان یتیم و محسنین اعلام آمادگی کردند، گفت: این خیران، حامی 4820 نفر از فرزندان یتیم و محسنین  شدند.

وی ادامه داد: حامیان جدید طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران در ماه مبارک رمضان و از طریق دفاتر کمیته امداد، پیام کوتاه و تبلیغ از طریق رسانه های جمعی برای حمایت از کودکان ثبت نام کردند.

رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه هم اکنون 55 هزار و 19  فرد خیر به عنوان حامی، عضو طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران هستند، تصریح کرد: این خیران حامی 18 هزار و 948 هستند.

دهرویه به دیگر اقدامات اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران اشاره کرد و گفت: 96 هزار 858 پرس غذای گرم به ارزش ریالی 6 میلیارد ریال بین خانواده های ایتام و محسنین تحت حمایت توزیع شد.

وی تصریح کرد: علاوه بر توزیع غذای گرم، 20 هزار و 309 سبد کالا به ارزش 57 میلیارد و 435  میلیون ریال بین خانواده های ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران توزیع شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید