امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۰۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۵۳۴۸
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام:

توانمندسازی فرهنگی یکی از برنامه‌های مهم کمیته امداد برای خانواده‌های مددجو است

(یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹) ۱۶:۰۰

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: در کنار برنامه های توانمندسازی مددجویان این نهاد در زمینه‌های اشتغال و مسکن، توانمندسازی فرهنگی نیز یکی از برنامه‌های مهم کمیته امداد برای خانواده‌های مددجو است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در دیدار با مسئول کانون‌های فرهنگی مساجد استان ایلام بیان کرد: بخش عمده‌ای از مشکلات جامعه از طریق آگاهی‌سازی فرهنگی و توانمندسازی فرهنگی قابل رفع است.
وی با عنوان اینکه یکی از حوزه های مهم خدمت‌رسانی در کمیته امداد، حوزه فرهنگی و آموزشی است گفت: در این زمینه نیازمند همکاری دستگاه‌های فرهنگی دیگر در این استان از جمله کانونهای مساجد هستیم.
موسی نژاد اضافه کرد: در این زمینه حوزه فرهنگی کمیته امداد آماده همکاری همه جانبه با کانونهای فرهنگی مساجد استان است و در این زمینه آماده امضاء تفاهم نامه همکاری با این دستگاه هستیم.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام افزود: تعامل و هم افزایی بین دستگاههای فرهنگی می تواند باعث سرعت بخشیدن به پشبرد برنامه ها باشد و کمیته امداد در این زمینه نیز آماده همکاری است.
موسی نژاد به فعالیت رسانه ای کانونهای مساجد استان اشاره کرد و گفت:خبرگزاری شبستان بازوی قوی کانونهای مساجد در زمینه توسعه و گسترش فعالیتهای فرهنگی و مذهبی است و کمیته امداد همکاری خوبی با این رسانه دارد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید