امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۹
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۵۳۳۲
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی اعلام کرد؛

هزینه کرد 9.2 میلیارد تومانی در طرح رزمایش همدلی و اطعام مهدوی

(شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۴۹

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از هزینه کرد 9 میلیارد و 200 میلیون تومانی در اجرای طرح رزمایش ایران همدل و اطعام مهدوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره با اشاره به سخنان ارزشمند رهبر معظم انقلاب در آستانه ماه مبارک رمضان و دعوت از همگان به‌منظور ایجاد رزمایش همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه گفت: رمضان امسال با توصیه‌های مقام معظم رهبری یک رمضان متفاوت بود و مردم با لبیک به ندای رهبرشان موجی از همدلی با محرومان را به راه انداختند که بی‌سابقه بود.
وی اظهار داشت: کمک‌های مؤمنانه 9 میلیارد و 200 میلیون تومانی هزینه شده در طرح رزمایش همدلی از محل کمک‌های کمیته امداد، نیکوکاران، بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی تأمین و طی ماه مبارک رمضان هزینه شد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی خاطرنشان کرد: به‌منظور اطعام نیازمندان و اجرای این رزمایش از ابتدای ماه مبارک رمضان 44 آشپزخانه مهدوی در استان فعال شد که با کمک خیران و گروه‌های جهادی غذای بهداشتی طبخ و به دست نیازمندان رسید.
الهی راد بابیان اینکه با کمک خیران نیک‌اندیش در طول ماه مبارک رمضان بیش از 245 هزار پرس غذای گرم و 30 هزار و 270 سبد غذایی به خانوارهای نیازمند در استان اهداشده است، ادامه داد: این اقدامات با مشارکت بیش از دو هزار خیر انجام‌شده است.
وی خاطرنشان کرد: به مناسبت ایام بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) نیز 20 هزار پرس غذا طبخ و بین خانواده‌های مددجو توزیع شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید