امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۹
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۵۳۳۰
گزارشگر : ۹۴

حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از 10654 یتیم و فرزند محسنین

(شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۹

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10654 نفر از ایتام و فرزندان محسنین در استان از حمایت‌های مادی و معنوی این نهاد برخوردار هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه این نهاد به‌منظور حمایت از کودکان بی‌سرپرست و نیازمند طرح اکرام ایتام و محسنین را در اولویت برنامه‌های خود دارد، گفت: در حال حاضر 10654 نفر از ایتام و فرزندان محسنین در استان در قالب این طرح از حمایت‌های مادی و معنوی این نهاد برخوردار هستند.
وی بابیان اینکه تعداد کل حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین 7544 نفر است، افزود: تعداد حامیان ثبت‌نام‌شده در سال جاری 219 خیر نیکوکار است.
مبشری با اشاره به اینکه حامیان نیکوکار 5081 نفر از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد را حمایت می‌کنند، تصریح کرد: از این تعداد 2835 نفر یتیم و مابقی فرزندان محسنین هستند.
وی افزود: میزان مساعدت و کمک‌های حامیان در سال جدید به فرزندان معنوی خود 908 میلیون و 283 هزار تومان بوده است.
مبشری با اعلام اینکه 5573 نفر از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بدون حامی هستند، گفت: خیران و نیکوکاران هم استانی و خارج استان برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد می‌توانند به دفاتر این نهاد مراجعه، یا عدد یک را به سامانه پیامکی ارتباط مردمی ۳۰۰۰۳۳۳۳  ارسال و یا به سایت‌های اکرام و محسنین مراجعه و برای سرپرستی آن‌ها اقدام کنند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه کمک‌های اهدایی حامیان برای رفع نیازهای تحصیلی، معیشتی، مسکن، و درمان ایتام و محسنین هزینه می‌شود، شماره‌گیری #۰۷۴*۸۸۷۷* با تلفن همراه را از دیگر راه‌های کمک‌رسانی به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اعلام کرد.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید