امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۰
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۵۳۱۶
گزارشگر : ۹۷
مدیرکل کمیته امداد استان یزد اعلام کرد:

پرداخت دو میلیارد تومان کمک‌هزینه ازدواج به 523 نیازمند یزدی

(شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹) ۰۸:۳۰

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: این نهاد سال گذشته بیش از دو میلیارد تومان برای ازدواج مددجویان تحت حمایت و نیازمندان یزدی از محل اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی همچون صدقه و زکات پرداخت کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد شجاعان، مدیرکل کمیته امداد استان یزد با اشاره به کمک‌های کمیته امداد برای کمک به ازدواج آسان و تأمین جهیزیه نوعروسان تحت حمایت، گفت: این نهاد سال گذشته بیش از دو میلیارد تومان برای ازدواج مددجویان تحت حمایت و نیازمندان یزدی از محل اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی همچون صدقه و زکات پرداخت کرده است.

وی با اشاره به پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به 523 نیازمند یزدی، افزود: طی این مدت 280 مورد کمک‌هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت، 106 مورد کمک‌هزینه برای ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار، 52 مورد هدیه ازدواج برای کمک به امر ازدواج پسران تحت حمایت و 85 مورد کمک‌هزینه جهیزیه به نوعروسان نیازمند پرداخت شد.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: این نهاد همچنین سال گذشته 746 مورد لوازم ضروری زندگی ازجمله یخچال، بخاری، اجاق‌گاز، آبگرمکن و کولر به ارزش 373 میلیون تومان تهیه و به مددجویان تحت حمایت تحویل داد.

هم‌اکنون 23 هزار و 390 خانوار با جمعیت 47 هزار نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد استان استفاده می‌کنند، ایتام، بی‌سرپرستان، ازکارافتادگان، سالمندان و بیماران ازجمله مددجویان تحت حمایت این نهاد هستند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید