امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۶
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۵۳۰۷
گزارشگر : ۹۲

قدردانی کمیته امداد استان از صداوسیمای مرکز اردبیل

(سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۲۶

مدیرکل کمیته امداد با حضور در صداوسیمای مرکز اردبیل از همکاری‌ها، پوشش خبری و تولید برنامه‌های متنوع در قالب «رزمایش همدلی برای ایران همدل» و طرح «اطعام مهدوی» به منظور ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در طول ماه مبارک رمضان، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ حسین دشتی در دیدار با مدیرکل سازمان صداوسیمای مرکز اردبیل ضمن قدردانی از همکاری‌ها، پوشش خبری و تولید برنامه‌های متنوع و مناسب در طول ماه مبارک رمضان، گفت: در قالب «رزمایش همدلی برای ایران همدل» و طرح «اطعام مهدوی» اقدامات ارزنده‌ای در سطح استان اردبیل صورت گرفت که نسبت به سنوات گذشته بی‌نظیر بود.
وی با اعلام اینکه در ماه مبارک رمضان سال‌جاری خیران اردبیلی بیش از شش میلیارد و 560 میلیون تومان و بنیاد مستضعفان دو میلیارد تومان برای تهیه سبد کالا و توزیع غذای گرم در بین خانوار تحت حمایت و سایر اقشار آسیب‌پذیر استان کمک کرده‌اند، بیان کرد: در بحث اطعام در طول سال 1398 از قبیل برپایی سفره افطار، احسان حسینی و توزیع غذای گرم و سبدکالا بیش از سه میلیارد و 200 میلیون تومان کمک شده بود که مقایسه این دو موضوع به خوبی بیانگر نقش مضاعف مردم نیکوکار در یاری‌رسانی به همنوعان و همچنین تبلیغات و اطلاع‌رسانی مناسب صداوسیمای مرکز اردبیل است.
دشتی اعلام کرد: در ماه مبارک رمضان 47 هزار سبدکالا و 66 هزار و 500 پرس غذای گرم در بین تمامی خانوار تحت حمایت و حتی سایر نیازمندان استان اردبیل به ارزش هشت میلیارد و 560 میلیون تومان توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه همکاران صداوسیمای مرکز اردبیل به خوبی در شرایط کنونی و با ویژه برنامه‌های مختلف این نهاد را در رفع مشکلات اساسی نیازمندان یاری کردند، گفت: هر روز در ماه مبارک رمضان شاهد صحنه‌های بسیار دلنشین و زیبا در سطح استان بودیم و انتشار اخبار و تولید برنامه‌های گسترده در این زمینه به افزایش همدلی در بین آحاد مختلف مردم منجر شد.
وی با اعلام اینکه توزیع سبدکالا و غذای گرم در بین مددجویان تحت حمایت با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی آنها انجام گرفت، بیان کرد: 114 مددکار کمیته امداد استان اردبیل با تلاش‌های شبانه‌روزی و به صورت کاملا نامحسوس اقلام مورد نیاز خانوار تحت حمایت را توزیع کردند که این امر روند کمک‌رسانی به محرومان را نیز سرعت بخشید.
دشتی با اشاره به اینکه به کمک صداوسیما و رسانه‌های مکتوب و مجازی می‌توانیم گام‌های موثرتری را در زمینه ترویج و تبلیغ احسان و انفاق برداریم، اعلام کرد: لازم و ضروری است که رسانه‌ها در شرایط کنونی جامعه که مشکل اقتصادی بخش وسیعی از نیازمندان را در برگرفته است، بیش از پیش به یاری خانوار بی‌بضاعت بشتابند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه شاهد پخش برنامه‌های متنوع در خصوص توزیع سبدکالا توسط مراکز نیکوکاری در طول ماه مبارک رمضان بودیم، گفت: به خصوص «برنامه دعوت» که در ماه مبارک رمضان هر شب از شبکه سبلان پخش می‌شد، با پوشش مناسب همت اهالی مسجد و محله را در دستگیری از فقرا و نیازمندان همان منطقه به خوبی به تصویر کشید.
در ادامه این دیدار، علی ملااحمدی، مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل با اشاره به تعامل و همکاری‌های همه‌جانبه با کمیته امداد استان، بیان کرد: برنامه‌های مناسبی را در ایام مختلف سال و به خصوص مناسبت‌های ضیافت رمضان در سطح استان اردبیل به اجرا گذاشته‌ایم که همچنان این همکاری‌ها ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه انتشار حمایت‌های نیکوکاران و پوشش خبری به منظور اعتمادسازی و شفاف‌سازی عملکرد این نهاد از جمله مواردی است که با کمیته امداد استان اردبیل همکاری داریم، افزود: درصدد هستیم با ترویج فرهنگ احسان و انفاق، علاوه بر افزایش همبستگی اجتماعی شاهد ریشه‌کنی فقر و محرومیت از جامعه باشیم.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید