امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۲
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۵۳۰۰
گزارشگر : ۹۴

ارائه 2568 مورد فعالیت عمرانی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

(سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۲۲

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 2568 مورد فعالیت عمرانی در قالب ساخت، خرید، تعمیر، بازسازی، مقاوم‌سازی و تکمیل واحدهای مسکن مددجویی برای مددجویان انجام‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه ارائه خدمات عمرانی در قالب خرید، ساخت، بهسازی و مقاوم‌سازی و تعمیرات مسکن مددجویی یکی از برنامه‌های در دستور کار این نهاد است، گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 2568 مورد فعالیت عمرانی در قالب ساخت، خرید، تعمیر، بازسازی، مقاوم‌سازی و تکمیل واحدهای مسکن مددجویی برای مددجویان انجام‌شده است.
وی تصریح کرد: در خصوص ارائه خدمات عمرانی برای مددجویان 18 میلیارد و 780 میلیون تومان هزینه شده است.
مبشری با اشاره به اینکه ایجاد سرپناهی امن برای مددجویان یکی از دغدغه‌های اصلی کمیته امداد است، گفت: در این زمینه از ابتدای سال گذشته تاکنون تأمین 74 واحد مسکن شهری بااعتبار یک میلیارد و 363 میلیون تومان، 129 مورد مسکن روستایی به ارزش دو میلیارد و 300 میلیون تومان و 97 مورد تأمین مسکن ایتام مؤسسه عترت بوتراب بااعتبار سه میلیارد و 636 میلیون تومان از اقدامات اساسی این نهاد در زمینه‌های عمرانی برای مددجویان بوده است.
وی به تأمین مسکن مددجویان آسیب‌دیده از سیل اشاره و بیان کرد: در این خصوص 33 واحد مسکن مددجویی احداث و 122 مورد تعمیرات مسکن مددجویان آسیب‌دیده از سیل بااعتبار 512 میلیون تومان انجام‌شده است.
مبشری تعمیر و تکمیل 749  مورد مسکن مددجویی را از دیگر اقدامات عمرانی سال جاری کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اعلام و تصریح کرد:  تکمیل 217 مورد واحدهای مسکن مددجویی نیمه‌تمام شهری و روستایی و 906 مورد گاز کشی منزل مددجویان از دیگر اقدامات عمرانی این نهاد از ابتدای سال گذشته تاکنون است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه کمک به ساخت و تعمیرات مسکن خانواده‌های تحت حمایت در اولویت برنامه‌های این نهاد است، گفت: از همه خیران و نیکوکاران دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در برنامه‌های کمیته امداد، این نهاد را در زمینه ارائه خدمت به نیازمندان به‌خصوص ساخت مسکن مددجویی و ایجاد سرپناهی امن برای آنان یاری کنند. 
انتهای پیامایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید