امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۳
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۵۲۹۹
گزارشگر : ۸۱
فرمانده نیروی انتظامی استان قم:

حمایت از طرح دوباره زندگی کمک به کاهش ناهنجاری های اجتماعی است

(سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۵۳

فرماندهی انتظامی استان قم خواستار حمایت مسئولان از طرح دوباره زندگی کمیته امداد قم و همکاری سازمانها با این نهاد تا حصول نتایج ثمربخش آن شد.

مدیرکل کمیته امداد و فرماندهی انتظامی استان قم با یکدیگر دیدار و درباره راهکارهای کاهش ناهنجاری های اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد گفت و گو کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سردار سید محمود میرفیضی که به تازگی به فرماندهی انتظامی استان قم منصوب شده است در این دیدار ضمن قدردانی از کمیته امداد استان برای طرح های ابداعی و خلاقانه ای که نتیجه آن کاهش آسیب های اجتماعی است گفت: طرح حمایت از زندگی شما باید توسط مسئولان حمایت شود چرا که نتیجه آن در کاهش بزهکاری و جرم بسیار مؤثر است.
وی با تأکید بر اعلام همکاری شبانه روزی این نیرو با کمیته امداد تصریح کرد: آمادگی داریم در همه حوزه های مرتبط به ویژه مشاوره و اشتغال با کمیته امداد استان همکاری کنیم.
سردار میرفیضی با بیان اینکه مددجویان کمیته امداد هم حق دارند شرایط محل زندگیشان عاری از آلودگی و بزهکاری باشد تأکید کرد: به صورت محله محور تا پاکسازی نقاط آلوده برای ایجاد شرایط بهتر زندگی مددجویان تحت حمایت با این نهاد در قم همکاری خواهیم کرد.
اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم نیز در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال 98 اعلام کرد خانواده های سربازان متأهل نیازمند نیروی انتظامی قم را تا پایان خدمت سربازی شان حمایت خواهیم کرد.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید