امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۵۲۴۰
گزارشگر : ۷۷

کمک 27.5 میلیارد تومانی اصفهانی ها به نیازمندان در ماه مبارک رمضان

(یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۲۶

کمیته امداد اصفهان با اجرای طرح اطعام مهدوی در ماه رمضان و با همکاری مردم نیکوکار استان، 488 هزار پرس غذای گرم و 115 هزار سبد‌کالا با ارزشی بیش از 27 میلیارد و 576 میلیون تومان به نیازمندان اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اشاره به اجرای طرح سراسری اطعام مهدوی توسط این نهاد در ماه مبارک رمضان، گفت: این طرح در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در زمینه رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه و با هدف طبخ و توزیع 500 هزار وعده غذای گرم و همچنین جمع آوری و اهدای 110 هزار سبد کالای اساسی به نیازمندان اصفهانی در ماه مبارک رمضان اجرا و با استقبال گسترده مردم و نیکوکاران اصفهانی همراه شد.
زارع افزود: کمیته امداد اصفهان با همراهی مردم نیکوکار و مومن اصفهان موفق شد در این طرح 488 هزار پرس غذای گرم به همراه 115 هزار سبد کالای اساسی به دست نیازمندان و جامعه تحت حمایت این نهاد در اقصی نقاط استان برساند که به یاری خداوند شاهد تحقق اهداف اولیه در نظر گرفته شده برای این طرح هستیم.
وی ارزش وعده های غذایی و سبدهای کالای توزیع شده در ماه مبارک رمضان را بیش از 27 میلیارد و 576 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: 4850 نیروی امدادگر و داوطلب در 95 آشپزخانه فعال در طرح اطعام مهدوی، یاری رسان نیازمندان اصفهانی بودند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با تاکید براینکه کسب این موفقیت بزرگ بدون همراهی و همکاری مردم شریف استان میسر نمی‌شد، گفت: مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد و محلات و با مشارکت نیروهای داوطلب نقش مهمی در تحقق اهداف این نهاد در زمینه حمایت از نیازمندان در این طرح داشتند.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید