امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۰
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۵۲۲۷
گزارشگر : ۸۶

در ماه مبارک رمضان 258 هزار غذای گرم به ارزش سه میلیاردو 600 میلیون تومان بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد استان خوزستان توزیع شد.

(سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۱۰

مدیر کل کمیته امداد استان خوزستان از توزیع 258 هزار پرس غذای گرم و ۱۰۰ هزار سبد غذایی با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری میان نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیر کل کمیته امداد استان خوزستان، در مراسم آغاز به کار نخستین مرکز اطعام مهدوی
وی افزود: در  کشور ۳۱۳ آشپزخانه مهدوی برپا شده که از این تعداد ۱۸ آشپزخانه در خوزستان است و یکی از آنها در جهت اطعام روزه‌داران به ویژه  نیازمندان با همت ارتش راه‌اندازی شده و فعالیت آن از اول ماه رمضان آغاز می‌شود.
وی ادامه داد: در راستای رزمایش همدلی، توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف استان و کشور به منظور بهره‌مندی صدهزار مددجوی تحت حمایت این مجموعه است. این کمک‌ها از نیکوکاران حقوقی و حقیقی جمع‌آوری می‌شود. مدیرکل کمیته امداد خوزستان در ادامه با اشاره به فضیلت افطاری دادن روزه داران نیازمند در ماه رمضان و عدم امکان اجرای این برنامه به واسطه شرایط شیوع کرونا گفت: با توجه به شرایط فعلی، آشپزخانه هایی از دستگاه‌های مختلف وارد این عرصه شدند و برای پخت و توزیع غذای گرم اعلام آمادگی کردند.
موصلی گفت: کمیته امداد با عنوان پویش ملی "بخشش ایرانیان" در راستای بهره مندی از ظرفیت مردم نوعدوست، خیران و نیکوکاران و ترویج سنت حسنه اطعام نیازمندان طرحی را تحت عنوان "اطعام مهدوی" اجرا کرده که امسال با شیوع ویروس کرونا و ایجاد مشکلات معیشتی برای اقشار نیازمند متفاوت تر خواهد بود و این خانواده ها به کمک های معیشتی نیاز بیشتری پیدا می کنند.
مدیر کل کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی گفت: مردم سخاوتمند استان می‌توانند با همراهی در این طرح، کمک‌های خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به شماره کارت  ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۷۱۳ و یا از طریق کد دستوری *۸۸۷۷*۰۶۱*۱# پرداخت نمایند تا با یاری خدای متعال، تلاش خیرین و کمک اقشار مختلف بستری را فراهم کنیم که سفره اطعام مهدوی برای نیازمندان گسترده و پربرکت باشد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید