امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۴
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۵۲۲۴
گزارشگر : ۱۰۰

توزیع یک هزار سبد غذایی بین نیازمندان ایلام در سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه

(شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۰۴

در آئینی که با حضور فرمانده سپاه امیرالمومنین«ع» استان ایلام و مدیرکل کمیته امداد استان برگزار شد تعداد یک هزار سبد غذایی برای توزیع در بین مددجویان کمیته امداد استان ایلام در اختیار این نهاد قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سردارشاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین«ع» استان ایلام در این آیین گفت: توزیع این اقلام در بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد استان ایلام در قالب رزمایش کمک مومنانه و در راستای تعامل و همکاری بین کمیته امداد و سپاه استان صورت می گیرد.
وی با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مومنانه در استان ایلام افزود: در قالب این رزمایش تاکنون ۴۲ هزار بسته معیشتی در بین مردم این استان توزیع شده که که ارزش این اقلام بیش از ۱۲۶ میلیارد ریال بوده است.
فرمانده سپاه امیرالمومنین «ع» استان ایلام تصریح کرد: سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه مربوط به مددجویان و نیازمندان مورد حمایت کمیته امداد بوده که امروز در همین زمینه یک هزار سبد غذایی بین مددجویان کمیته امداد در سراسر استان توزیع می شود.
سردار شاکرمی تصریح کرد: این بسته ها با همدلی و همراهی همه مجموعه ها و ظرفیت پویش امید و همدلی، ستاد فرمان اجرایی حضرت امام(ره)، آستان قدس رضوی، بنیاد مستضعفان، خیرین و سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام تهیه و در بین نیازمندان و افرادی که کسب و کارشان در روزهای اخیرا بواسطه بیماری کرونا دچار آسیب شده و یا شغل خود را از دست داده اند، با حفظ شان و کرامت انسانی در سراسر استان توزیع شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام نیز در این آیین در سخنانی گفت: در طول ماه مبارک رمضان بیش از 31 هزارسبد غذایی بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد توزیع شده است که ارزش این سبدهای غذایی بیش از 59میلیارد ریال  بوده است.
قنبر موسی نژاد افزود: در این مدت علاوه بر سبدهای غذایی، تعداد بیش از 166 هزار پرس غذای گرم نیز بین نیازمندان و مددجویان این استان توزیع شده که ارزش این تعداد پرس غذا نیز بیش از 33 میلیارد ریال بوده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید